ADV
WiadomościWideo
Trending

Za nami Klasyczne rozpoczęcie sezonu w Brzesku

Organizatorzy Klasycznego rozpoczęcia sezonu podsumowali sobotnią imprezę. Jak co roku cieszyła się ona ogromnym zainteresowanie. Liczba samochodów uczestniczących w locie była bliska 400!

– Nową tradycją stało się to że frekwencja co roku nas zaskakuje 348 pojazdów zarejestrowanych i kilkadziesiąt które nie trafiły na listę. Wszystko oczywiście zaczęło się o 9:00, ale że o 9:20 pierwszy parking już się zapełni… no nikt nie przewidział. Do godziny 11:00 mieliśmy już pełne oba place.

W tym miejscu wielkie podziękowania dla OSP Brzesko za pomoc w organizacji. Podziękowania również kierujemy do KPP w Brzesku, OSP Szczepanów, OSP Wokowice, OSP Bielcza i OSP KSRG Zabawa za super robotę. Zabezpieczyć prawie 30km drogi przy tak liczniej kolumnie to wielkie wyzwanie.
Dziękujemy kustoszowi sanktuarium w Zabawie za gościnę i udostępnianie parkingu.

Dziękujemy bardzo wszystkim sponsorom (również tym anonimowym) dzięki którym z małego zlotu na 30 samochodów (dane z 2015 r.) doszliśmy miejsca w którym jesteśmy.

Dziękujemy kolegom z HDK MotoJadowniki za zorganizowanie akcji krwiodawstwa przy okazji imprezy
Na końcu dziękujemy wszystkim którzy dorzucili swoją cegiełke do rehabilitacji dla Lilianki do jutra postaramy uporać się z liczeniem i podamy kwotę jaką udało się zebrać.

Dziękujemy jeszcze raz że przyjechaliście. Wszyscy stęskniliśmy się po zimie naszych spotkań. Już dziś zapraszamy na nasze piątkowe spotkania pod zamkiem w Dębnie o 19:00, najbliższe już za tydzień. Klasyczne SPOTkania pod Zamkiem 2023 – czytamy na stronie Pojazdy Zabytkowe Brzesko.

Kolejne spotkanie miłośników klasycznej motoryzacji już wkrótce w Dębnie – w piątek 28 kwietnia 2023 r. odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu: Klasyczne SPOTkania pod Zamkiem 2023 <==


foto: Maciej Mazur
Pojazdy Zabytkowe Brzesko

VIDEO

blank

Podobne artykuły

Back to top button