ADV
KulturaPowiat TarnowskiWiadomości

Zagłosuj na projekt „Piosenka jest dobra na wszystko!”

W dniach od 6 do 19 listopada 2023 roku do godziny 12.00 zapraszamy do głosowania w konkursie „Mamy FIOła na Małopolskę” FIOłek Publiczności, czyli konkursie na najciekawszą inicjatywę zrealizowaną w ramach projektu Małopolska Lokalnie 2023. Szczególnie zachęcamy do oddania głosu na projekt tarnowskiej grupy Przyjaciele. Ich projekt „Piosenka jest dobra na wszystko!” zakłada organizacje międzypokoleniowych warsztatów wokalnych.

Przycisk do głosowania znajdziesz w poniższym linku. Postępuj zgodnie z instrukcją głosowania. Można głosować raz dziennie.

Piosenka jest dobra na wszystko / zagłosuj! <==

Projekt grupy Przyjaciele realizowany przy wsparciu Fundacji Kolaże Kultur zakładał organizację warsztatów wokalnych dla międzypokoleniowej grupy (młodzieży, seniorów i dorosłych), która pod okiem wykwalifikowanych prowadzących przygotowała koncert z piosenkami pochodzącymi z różnych pokoleń.

“Przyjaciele”, to nazwa, w której grupa odnalazła siebie. Są grupą międzypokoleniowych przyjaciół, których łączy miłość do muzyki i swojej lokalnej społeczności. Dwoje seniorów i jeden student. Od kilku lat działają w zespołach wokalnych i rozwijają swoje pasje, a także uczestniczą w życiu senioralnym Tarnowa. Bardzo im zależy, aby wyjść z inicjatywą międzypokoleniowego budowania relacji i otworzyć się na wspólne pokonywanie barier pokoleniowych. Współpracują z Uniwersytetami Trzeciego Wieku, Międzyosiedlowymi Centrami Senioralnymi oraz z BWA w Tarnowie.

Jak głosować?

Uczestnictwo w Konkursie polega na oddaniu głosu na stronie www.malopolskalokalnie.pl/glosowanie na wybraną przez Głosującego Inicjatywę zrealizowaną w ramach konkursu grantowego Małopolska Lokalnie, edycja 2023. Warunkiem skutecznego oddania głosu na stronie Konkursu jest posiadanie aktywnego adresu email i potwierdzenie oddania głosu poprzez w link aktywacyjny przesłany na podany adres email. UWAGA! Link może wylądować w spamie! Głosujący, przez cały okres trwania Konkursu, może głosować wiele razy na wybraną przez siebie Inicjatywę, z tym zastrzeżeniem, że nie więcej niż jeden głos dziennie z jednego adresu IP.

Ib

Podobne artykuły

Back to top button