ADV
blank
Wiadomości
Trending

Zagłosuj w konkursie Aniołów – Rodzić po Ludzku

1 października, w Dniu Pracownika Ochrony Zdrowia, warto zatrzymać się na chwilę, żeby pomyśleć o wszystkich tych, którzy codziennie o nas dbają w przychodniach, szpitalach, w domach, w terenie. Wybrali trudne zawody, niedoceniane i systemowo niezaopiekowane.

Wśród nich są położne, które niekiedy pracują w bardzo trudnych warunkach i bez odpoczynku przez wiele godzin. Często siłą woli i determinacją pokonują trudności w postaci braku odpowiednich warunków pracy czy zespołu ludzi, którzy mogliby ich wesprzeć. Nie mogą po prostu powiedzieć: „Stop, przerwa!”, bo wiedzą, że polega na nich wiele potrzebujących pacjentek.

– Można docenić ich wiedzę i zaangażowanie! Pokazać wdzięczność! Takie proste, ciepłe i szczere „Dziękuję!” można podarować położnym, które opiekują się kobietami w okresie okołoporodowym, głosując na nie w Konkursie Anioły Rodzić po Ludzku 2021, który zainicjowała Fundacja Rodzić po Ludzku. Należy pokazać im, że ich praca ma sens i daje piękne wspomnienia! – zachęcają organizatorki.

Na oddanie głosu jest czas do 27 października 2021 r., ale nie wolno zostawiać tego na ostatnią chwilę! Na piękne komentarze pełne wdzięczności czeka Kapituła Konkursu, która po 27 października rozpocznie prace nad wyłonieniem laureatek – regionalnej reprezentacji Aniołów Rodzić po Ludzku – które pokazują, że położnictwo wspierające, ciepłe i pełne czułego profesjonalizmu to nie jest bajka.

Zagłosować na wybrane położne można tu: https://gdzierodzic.info/anioly-rodzic-po-ludzku-2021/ <==.

Każda kobieta może oddać głos na jedną położną pracującą w szpitalu i jedną spośród tych, które opiekują się kobietami w środowisku. Najcenniejsze dla Kapituły Konkursu będą komentarze, które pokażą anielskie moce kandydatek.

Rodzić po Ludzku

blank
Back to top button