ADV
blank
Wiadomości

Zamknięcie komendy Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku dla bezpośredniej obsługi klienta

Z dniem 7 sierpnia 2020 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku podjęto decyzję o zaprzestaniu bezpośredniej obsługi klientów przez pracowników Komendy. Podejmując taką decyzję – kierownictwo komendy kierowało się dobrem petentów jak i pracowników Komendy Powiatowej. Ograniczenie bezpośredniej obsługi klienta w komendzie ma związek z epidemią koronawirusa.

Kontakt z Komendą Powiatową PSP w Brzesku będzie odbywał się z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej.

W sprawach bieżących i niewymagających osobistego udziału możliwy jest kontakt z pracownikami komendy za pośrednictwem: poczty elektronicznej (sekretariat@straz.brzesko.pl) lub telefonicznie: tel. (14) 68 65 013; 68 65 014. Dokumenty można składać elektronicznie za pomocą rządowej platformy ePUAP.

Kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych wydziałów Urzędu będzie możliwy: w szczególnie uzasadnionych przypadkach oraz wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. W przypadku konieczności wizyty w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Brzesku wejście do Urzędu dla interesantów otwarte jest od strony ul. Solskiego.

Kierownictwo komendy PSP w Brzesku prosi o uszanowanie wprowadzonych zasad i ograniczenie do niezbędnego minimum osobistych wizyt w Komendzie.

foto: zdjęcie ilustracyjne

IB / PSP Brzesko

blank

Podobne artykuły

Back to top button