ADV
Powiat BocheńskiWiadomości

Zareklamuj się na Fanpagu Powiatu Bocheńskiego!

Ostatni czas jest bardzo trudny nie tylko dla małych czy średnich przedsiębiorców ale przede wszystkim dla rzemieślników czy tych którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Obostrzenia w prowadzeniu części działalności, spowodowały spadek przychodów i niejednokrotnie problem finansowe w wielu branżach. Aby wspomóc lokalnych przedsiębiorców Wydział Promocji bocheńskiego Starostwa postanowił udostępnić dla tych którzy zechcą się przedstawić i o sobie napisać, powiatowy fanpage, prowadzony przez pracowników tego Wydziału – facebook.com/powiat.bochenski

Oczywiście dotyczy to firm tylko i wyłącznie z terenu powiatu bocheńskiego! Starostwo przypomina również, że post promujący lokalną gastronomię znajduje się już na powiatowym fanpagu dlatego teraz, chcą dać szanse innym.

Średnie zasięgi postów osiągają od 6 do 10 tysięcy obserwujących. Dla jednych to dużo dla innych mało.

Zainteresowani zamieszczeniem krótkiej informacji czy grafiki o swojej działalności, mogą przesłać na adres promocja@powiat.bochnia.pl informacje zawierające nazwę ,adres firmy wraz z adresem strony internetowej lub linkiem przekierowującym do mediów społecznościowych, opis działalności maksymalnie 2000 znaków jak również kilka zdjęć.

Kolejność publikacji postów będzie zależeć od kolejności przesłanych zgłoszeń.

IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button