ADV
Sport
Trending

Zmiana terminu zlotu „Klasycznego rozpoczęcia sezonu w Brzesku”

Od wielu lat ekipa Pojazdy Zabytkowe Brzesko oraz Parafia pw. Miłosierdzia Bożego organizują zlot inaugurujący sezon dla wszystkich posiadaczy zabytkowych samochodów oraz motocykli.  Początkowo impreza miała się odbyć w sobotę 24 kwietnia 2021 r, jednak ze względu na zbyt duże obostrzenia spowodowane epidemią koronawirusa – podjęto decyzję o przesunięciu wydarzenia na  5 czerwca.

W tym roku wydarzenie nie będzie miało formy tradycyjnego zlotu.  Tradycyjnie rozpocznie się o 9:00 na parkingu przy ul. Jana Pawła ll w Brzesku. Po mszy świętej odbędzie się poświęceniu pojazdów.

W 2020 r. impreza ze wzgledu na koronawirusa była trzykrotnie przekładana i odbyła się na początku lipca.

Jak wyglądała impreza w 2020 r? Można przeczytać i zobaczyć w relacji z ubiegłorocznego złotu:  Brzesko. Klasyczne Rozpoczęcie Sezonu 2020 / zdjęcia <==

– Tak, musiało do tego dojść. Teoretycznie i praktycznie zlot w zapowiadanej formie mógł się odbyć, jednak mając na względzie ostatnie wydarzenia w Częstochowie gdy na zlocie zjawiło się dużo za dużo motocyklistów. Co odbiło się echem w mediach oraz problemami dla organizatorów i uczestników. Dlatego nie chcemy narażać na kłopoty siebie i uczestników. Nie chcemy robić spotkania „na siłę” dlatego nowa data to 5 czerwca. Do tego czasu również zima powinna ustąpić – piszą organizatorzy wydarzenia.

KLASYCZNE ROZPOCZĘCIE SEZONU 2021 / wydarzenie na facebooku <==

IB / Pojazdy Zabytkowe Brzesko

PLAKAT

blank

blank

Podobne artykuły

Back to top button