ADV
EdukacjaWiadomości
Trending

Zawodowiec Roku 2022 – Pani Katarzyna Ćwiąkała

Najlepsi z najlepszych – nauczyciele ze szkół branżowych oraz Centrów Kształcenia Zawodowego z całej Polski otrzymali w Warszawie wyróżnienia w konkursie Ministerstwa Edukacji i Nauki „Zawodowiec Roku”

14 marca podczas uroczystej Gali rozstrzygnięto zorganizowany z  inicjatywy Ministerstwa Edukacji i Nauki, Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji i KGHM Polska Miedź ogólnopolski konkurs „Zawodowiec roku 2022”. Do konkursu zgłoszono 537 nauczycieli w 62 dziedzinach, spośród których komisja przyznała tytuły laureata w 46 dziedzinach.

Celem tego przedsięwzięcia jest nagrodzenie najlepszych nauczycieli kształcenia zawodowego, którzy z pasją i zaangażowaniem edukują przyszłą kadrę kompetentnych pracowników branżowych, a także są wzorem do naśladowania dla uczniów i swoich kolegów z pracy.

Podczas uroczystej Gali zorganizowanej w Warszawie tytuł „Zawodowca roku 2022”  w dziedzinie geodezja został przyznany Pani Katarzynie Ćwiąkale, która jest zatrudniona jako doradca metodyczny kształcenia zawodowego w Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku.

Wręczając zaszczytny i prestiżowy tytuł wiceminister MEiN Pani Marzena Machałek podkreśliła, że dzięki wybitnym nauczycielom kształcenie zawodowe może się rozwijać i być coraz nowocześniejsze.

My również, w związku z tak dużym wyróżnieniem i otrzymaniem  tytułu „Zawodowiec Roku 2022” składamy Pani Katarzynie serdeczne gratulacje. Życzymy kolejnych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

edukacja.powiatbrzeski.pl

Podobne artykuły

Back to top button