ADV
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Zbyt szybcy motocykliści

Na drodze wojewódzkiej koło Wojnicza, dwóch motocyklistów straciło swojej prawa jazdy, ponieważ przekroczyli dozwolona o prędkości o więcej niż 50 km/h. Obaj też zostali ukarani mandatami karnymi.

Tarnowska grupa speed codziennie wyjeżdża na drogi Tarnowa i regionu tarnowskiego, by strzec bezpieczeństwa kierowców i innych użytkowników dróg. Tym razem policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie patrolowali drogę wojewódzką 975. W Olszynach koło Wojnicza przed godziną 17, zatrzymali 64-letniego motocyklistę z Krakowa, który jechał swoją hondą o 61 km/h szybciej niż pozwalają na to znaki drogowe. Stracił swoje prawo jazdy, przyjął mandat karnym w wysokości 2000 złotych, a jego konto kierowcy wzbogaciło się o 14 punktów karnych.

Kilkadziesiąt minut później, niemalże w tym samym miejscu patrolu ruchu drogowego zmierzył prędkość motocyklisty, który jechał 136 km/h. 51-latek z Tarnowa również został zatrzymany, stracił swoje prawo jazdy i otrzymał mandat karnym w wysokości 2500 złotych, a jego konto kierowcy powiększyło się o 15 punktów karnych.

policja.gov.pl

blank

blank
Back to top button