ADV
Wiadomości

Zgłoś swojego dzielnicowego do plebiscytu #SuperDzielnicowy 2024

Do końca kwietnia 2024 r. Trwa Plebiscyt #SuperDzielnicowy 2024.

Celem akcji społecznej #DzielnicaBezStrachu jest zainteresowanie społeczeństwa problematyką bezpieczeństwa utrzymane w lekkiej konwencji, zaś samego plebiscytu zbliżenie dzielnicowych z mieszkańcami poprzez wyłonienie #SuperDzielnicowego 2024 oraz znalezienie najaktywniejszych polskich dzielnic w plebiscycie internetowym.

Wejdź i głosuj na stronie internetowej #DzielnicaBEZstrachu <==

Zmiana modelu funkcjonowania Polskiej Policji mająca na celu faktyczne uspołecznienie jej działań jest działaniem długofalowym, wymagającym podejmowania również działań niestandardowych, a do takich zaliczyć bezsprzecznie należy współpracę z Telewizją Puls, która jest również partnerem akcji społecznej #ZnamTeNumery.

Akcji #DzielnicaBEZstrachu dedykowana jest strona internetowa https://dzielnicabezstrachu.pl/, za pomocą której można oddać też głos na „swojego dzielnicowego”, a promują ją aktorzy serialu kryminalnego „Dzielnica strachu”, który można oglądać na Puls 2.

Nagrodą tą jest uczestnictwo w wydarzeniu z udziałem znanych aktorów, które w ubiegłym roku przybrało formę uroczystej gali – a ta spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony lokalnej społeczności, i władz samorządowych, które dostrzegły w niej okazję do promocji regionu.

KPP Brzesko/ IB

Podobne artykuły

Sprawdź również
Close
Back to top button