ADV
Powiat TarnowskiWiadomości

Znasz kobietę ze zdjęcia – zadzwoń

Policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Zachód prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia portfela wraz z dowodem osobistym, prawem jazdy, kartami płatniczymi Alior Bank oraz książeczką wojskową na szkodę mieszkańca Tarnowa, do której doszło w dniu 19 sierpnia 2023 roku w autobusie komunikacji miejskiej w Tarnowie.

W autobusie linii „0” jadącego z Mościc w kierunku alei Jana Pawła II w wakacje 19.08.2023 roku około godziny 18, miało miejsce przywłaszczenie portfela wraz z dowodem osobistym, prawem jazdy, książeczką wojskową, a także kartami płatniczymi Alior Banku. Osobą podejrzewaną o dokonanie tego przestępstwa, jest kobieta zarejestrowana kamerą monitoringu autobusu miejskiego, której zdjęcia prezentujemy za zgodą Prokuratora Rejonowego w Tarnowie

Przeprowadzone dotychczas czynności zarówno operacyjne, jak i procesowe nie przyczyniły się do ustalenie jej tożsamości.

Możesz to zmienić.

Jeśli rozpoznajesz kobietę ze zdjęć albo posiadasz informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji Tarnów-Zachód pod numerem telefon 47 831 1719 (w godzinach 7:30-15:30), bądź całodobowym telefonem 47 831 17 22 i 112.
Na informacje czekamy również pod adresem -e-mail: rzecznik@tarnow.policja.gov.pl

policja.gov.pl

Podobne artykuły

Back to top button