ADV
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Znasz kobietę ze zdjęcia – zadzwoń

Policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Zachód prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia aparatu fotograficznego szkodę mieszkanki Tarnowa, do której doszło w dniu 24 października 2023 roku na zajezdni autobusowej MKP w Tarnowie przy ul. Kwiatkowskiego.

Roztargniona mieszkanka Tarnowa pozostawiła w dniu 24.10.2023 roku na zajezdni autobusowej w Tarnowie Mościcach pokrowiec, w którym znajdował się aparat fotograficzny Nikon. Wartość utraconego mienia 38-latka wyceniała na kwotę 1500 złotych. Zgłoszone zostało przestępstwo policjantom Komisariatu Policji Tarnów-Zachód, którzy zakwalifikowali je jako przywłaszczenie cudzej rzeczy.

Przeprowadzone dotychczas czynności zarówno operacyjne, jak i procesowe doprowadziły do ustalenia wizerunku sprawcy tego przestępstwa, jednak do chwili obecnej nie udało się ustalić tożsamości tej kobiety.

Możesz to zmienić.

Jeśli rozpoznajesz kobietę ze zdjęć albo posiadasz informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji Tarnów-Zachód pod numerem telefonu 47 831 1731 (w godzinach 7:30-15:30), bądź całodobowym telefonem 47 831 17 22 i 112.

Na informacje czekamy również pod adresem -e-mail: rzecznik@tarnow.policja.gov.pl

policja.gov.pl

Podobne artykuły

Back to top button