ADV
Kultura
Trending

Życie w drobinach zamknięte – spotkanie poetyckie z Agatą Podłęcką / 6 października 2022 r.

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku zaprasza na spotkanie poetyckie „Życie w drobinach zamknięte” z poetką, nauczycielką i animatorką Agatą Podłęcką. Gościnnie wystąpi młodzież z grup teatralnych GT i Stonoga oraz przyjaciele.

Wydarzenie jest częścią tegorocznych obchodów Miesiąca Papieskiego w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzesku.

Wieczór poetycki zaplanowano w czwartek, 6 października 2022 r. o godz. 17:00 w sali wystawienniczo-odczytowej w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku.

Życie w drobinach zamknięte – spotkanie poetyckie z Agatą Podłęcką / wydarzenie na facebooku <==

– Kochani😊. Gorąco zapraszam 6 października 2022 na godz. 17.00 do RCKB na spotkanie ze mną. Będę zaszczycona – zachęca Agata Podłęcka.

Pisze się po coś i dla kogoś. Wtedy słowa nabierają sensu i wartości.

Wieczór ze słowem poetyckim wspartym śpiewem, interpretacją przyjaciół (młodzieży z grup teatralnych GT z Parafii Miłosierdzia i STONOGA z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Brzesku oraz nauczycielek Joanny Kossoń i Joanny Kołodziej.

Pojawi się również galeria osobistych fotografii skrywających ulotne detale otaczającego świata. Życie zamyka się w drobinach, które potrafią zachwycić, poruszyć i pozwalają zapomnieć o globalnym świecie pełnym zła i cierpienia. Nie będzie tu bezpośredniej mowy o Janie Pawle II, ale przesiąknięcie jego spojrzeniem na cud stworzenia człowieka i natury. Bo przecież wszystko to było dobre. Dlaczego coraz mniej jest?

PiMBP w Brzesku / IB

PLAKAT

blank

blank

Podobne artykuły

Back to top button