ADV
Wiadomości
Trending

103 urodziny Zofii Drużkowskiej z Łoniowej!

W niedzielę 18 lutego 2024 r. mieszkanka Łoniowej (gmina Dębno) Zofia Drużkowska obchodziła piękny jubileusz 103 urodzin. W tym szczególnym dniu Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski oraz Kierownik USC Monika Dudek gratulując wspaniałego jubileuszu życzyli wszelkiej pomyślności na dalsze lata życia, przede wszystkim zaś dużo zdrowia, nieustającej pogody ducha i wielu wspaniałych chwil w gronie rodziny a na ręce Pani Zofii złożyli piękne kwiaty i kosz ze słodkościami.

Galeria zdjęć <==

103 urodziny to piękna i wyjątkowa okoliczność, która skłania do radości i zadumy. To cały wiek wypełniony codzienną pracą, radością i smutkiem, a także troską o najbliższych.

Pani Zofia urodziła się w trudnych czasach, była świadkiem wielu zmian społecznych i historycznych. Jej życiowa podróż zaczęła się w 1921 roku, kiedy świat był zupełnie inny niż ten, który znamy dzisiaj. Wychowywana w rodzinie o silnych tradycjach, od najmłodszych lat zdobywała wartości, które miały kształtować jej charakter.

Ten dzień to szczególna okazja, nie tylko dla dostojnej jubilatki, ale również jej rodziny i przybyłych gości, wśród których znaleźli się m. in. Sołtys wsi Łoniowa Wioletta Marecik oraz Naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Łoniowej Paweł Kraj.

Pani Zofii życzymy dalszych długich lat w dobrym zdrowiu oraz w otoczeniu bliskich i życzliwych ludzi.

Gmina Dębno

blank

Podobne artykuły

Back to top button