ADV
FelietonyWiadomości
Trending

15 października głosujemy na 15 – kandydata PiS z Bochni !

15 października pójdziemy do wyborów i zdecydujemy kto będzie rządził Polską oraz jaka ta Polska będzie. Państwo, czytając moje felietony doskonale zapewne pamiętają, jaka jest moja wizja: chcę Polski suwerennej we wspólnocie narodów, opartej na wartościach chrześcijańskich i naszej pięknej, wielowiekowej tradycji. Liczy się dla mnie silna i niezależna armia oraz wsparcie dla rozwoju polskiej przedsiębiorczości.

Zarówno w Polsce, jak i tutaj w naszym regionie, mamy mnóstwo młodych, zdolnych, dynamicznych ludzi, którym trzeba ułatwiać start w przyszłość. Do tego dążyły ostatnie lata rządów Prawa i Sprawiedliwości i mam nadzieję, że po wyborach ten plan będzie mógł być kontynuowany. Chcę mocno i zdecydowanie włączyć się w realne działania związane z realizacją tego programu, dlatego zachęcam Państwa do odszukania na liście Prawa i Sprawiedliwości nr 15 z nazwiskiem Mariusz Artur Zając.

Polska moich marzeń, to również szerokie wsparcie dla rodzin i seniorów. Polityka, która wspiera fundamentalne wartości wydawałaby się oczywista dla każdego polskiego rządu. Okazuje się jednak, że są na politycznym rynku siły, które zamiast dostrzegać w rodzinie wartość i szansę na przyszłość, widzą w niej zagrożenie. Nie możemy dopuścić, aby po 15 października te siły zaczęły rozdawać karty. Dlatego, ponownie – zapraszam do wsparcia Prawa i Sprawiedliwości i głos na moją skromną osobę przy pozycji nr 15.

Obrona wartości to jedno, ale musimy pamiętać również o dynamicznym rozwoju naszego regionu. Rząd Zjednoczonej Prawicy od lat dystrybuuje ogromne środki, które przyczyniają się do powstawania kolejnych inwestycji. Trzeba ten kierunek kontynuować. Ale nie uda się to bez ciężkiej pracy na rzecz zabiegania o te środki. Potrzebny jest poseł z naszego regionu, który zna potrzeby mieszkańców, wie jakie inwestycje są niezbędne aby przyciągać nowych inwestorów, a także czynić tę ziemię przyjazną dla rodzin z dziećmi. Kandydat, który ma tę wiedzę będzie miał największą szansę na zdobycie poparcia mieszkańców. Ja pragnę Państwa zapewnić, że z moim wieloletnim samorządowym doświadczeniem, doskonale znam potrzeby mieszkańców naszego regionu, cieszę się Państwa zaufaniem, mogąc efektywnie sprawować mandat radnego Rady Powiatu Bocheńskiego. W związku z tym, na tak postawione w tytule pytanie: Nr 15 na liście PiS z największą szansą na posła z Bochni? Odpowiadam: Zdecydowanie tak! Bo Państwo doskonale wiecie, że ja wchodząc do Sejmu z listy PiS, nigdy nie wyrzeknę się swoich sympatii politycznych i wartości, które reprezentuję. Nie zmienię barw w trakcie kadencji, ponieważ jestem osobą wiarygodną, która poważnie podchodzi do swoich deklaracji i obowiązków.

Państwo znacie mnie osobiście, z widzenia, bądź z mojej działalności, która dała mi możliwość kandydowania do Sejmu RP. 15 października przyjdzie czas decyzji. Jeżeli nadal są Państwo niezdecydowani, proszę o Wasze zaufanie, a daję gwarancję, że nie zawiodę Waszych oczekiwań. Znajdziecie mnie na liście Prawa i Sprawiedliwości pod nr 15.

Razem możemy wszystko! Idźmy na wybory i postawmy na kandydata, który jest zawsze blisko ludzi!

Mariusz Zając
Radny Rady Powiatu Bocheńskiego

blank

Podobne artykuły

Back to top button