ADV
blank
KulturaWiadomości
Trending

Cliver zagra na koncercie charytatywnym dla Pawła Piekarczyka oraz z okazji 25 lecia Baru Wyrwigrosz Pod Topolami / 14 października 2023 r.

W sobotę 14 października 2023 r. w Szczurowej w Barze Wyrwigrosz pod Topolami odbędzie się impreza muzyczna z okazji 25 lecia lokalu. Gwiazdą wieczoru będzie będzie CLIVER – jeden z najbardziej znanych zespołów disco polo. Bilety wstępu w cenie 15 zł będą cegiełkami na rehabilitację Pawła Piekarczyka, strażaka z Okocimia.

– Już w sobotę Koncert charytatywny oraz 25 lecie Baru zapraszamy na koncert zespołu Cliver. Zespół wystąpi około godz. 22, a od godz. 18.30 imprezę poprowadzi Dj Paula.

Wstęp 15 zł dochód przeznaczony będzie dla Pawła strażaka z Okocimia, który uległ wypadkowi i doznał ciężkiego udaru mózgu.

Serdecznie zapraszamy – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Zespół Cliver, to band, który na polskiej scenie muzycznej działa od ponad 20 lat. Do największych przebojów zespołu należą hity takie, jak: Kanikuły, Zaufaj mi, Chodź kochanie. Piosenki Clivera  stały się prawdziwymi hitami, a nakręcone do nich teledyski bija do dzisiaj rekordy wyświetleń na YouTube. Obecnie zespół nie tylko nagrywa kolejne utwory, ale także koncertuje, gromadząc zawsze wokół sceny tłumy fanów.

Paweł Piekarczyk to 31 letni strażak z Okocimia, który uległ we wrześniu 2023 r. ciężkiemu wypadkowi oraz doznał urazu mózgu. Przeszedł dwie operacje i po kilku dniach został wybudzony ze śpiączki. Dostał drugą szansę i żyje! Jest jednak częściowo sparaliżowany i nie mówi. By mógł wrócić do normalnego życia potrzebna jest intensywna rehabilitacja. Koszty terapii są jednak znaczne, dlatego wspomóżmy bliskich Pawła w jego walce o powrót do zdrowia.

O internetowej zbiórce dla Pawła Piekarczyka pisaliśmy w materiale:

Wesprzyj rehabilitację Pawła Piekarczyka strażaka z Okocimia <==

Bar Wyrwigrosz Pod Topolami

PLAKAT

blank

VIDEO

blank

Podobne artykuły

Back to top button