ADV
ReligiaWiadomości
Trending

41. Piesza Pielgrzymka Tarnowska – ruszyły zapisy. Można zgłaszać się również on-line

„Wierzę w Kościół Chrystusowy” to hasło 41. Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę, która rozpocznie się 17 sierpnia 2023 r. Zapraszamy do wspólnego dziewięciodniowego pielgrzymowania do Tronu Jasnogórskiej Pani z grupą nr 8.

Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską prowadzone są w kancelarii Parafii Św. Jakuba w Brzesku i od 3 lipca przez formularz elektroniczny zamieszczony na stronie internetowej parafii.

Formularz zapisowy: link / grupa nr 8 <==

Koszt uczestnictwa w PPT wynosi 200,00 zł od osoby. Jeśli z domu idzie więcej osób, następna płaci 150,00 zł, a trzecia osoba z domu płaci 100,00zł. Każde dziecko z rodziny do 15 roku życia włącznie płaci tylko 75,00 zł.

– Siostro i Bracie, zgłoszenie się przez formularz elektroniczny na 41. PPT w grupie 8 św. Stanisława nie oznacza jeszcze uczestnictwa w pielgrzymce.

Dopiero po odebraniu legitymacji pielgrzyma i uiszczeniu opłaty na spotkaniu przedpielgrzymkowym 31 lipca o godz. 18:30 oraz podpisaniu się na papierowej liście pielgrzymów dana osoba będzie uczestnikiem 41. PPT – informują organizatorzy.

Parafia Św. Jakuba Brzesko

PLAKAT

Podobne artykuły

Back to top button