ADV
blank
Wiadomości

5. edycja Budżetu Obywatelskiego Małopolski. Są projekty z Powiatu Brzeskiego

Znamy wstępne listy zadań odrzuconych i dopuszczonych do głosowania w 5. edycji BO Małopolska! Jeżeli zgłoszony projekt znalazł się na liście zadań odrzuconych, to zgodnie z Regulaminem Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego przysługuje odwołanie od tej decyzji. Można je złożyć do 5 marca włącznie.

W wyniku oceny zadań dokonanej przez pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz podległych mu jednostek organizacyjnych pozytywną ocenę otrzymało 229 projektów zadań, które proponuje się dopuścić do głosowania.

Wśród projektów z terenu Powiatu Brzeskiego z pozytywną oceną znalazły się m.in. Międzynarodowe Spotkania z Dziedzictwem i Historią Wojskowości oraz STRAŻMAGEDON – biegamy i pomagamy.

Pozostałe 105 projektów zadań otrzymało ocenę negatywną (95 zadań) lub zostało wycofane przez wnioskodawców (10 zadań) co oznacza, iż proponuje się nie dopuszczać ich do głosowania. Jeśli Twoje zadanie znalazło się na liście zadań odrzuconych, to zgodnie z Regulaminem Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego przysługuje Ci odwołanie od tej decyzji. Na złożenie swojego odwołania wraz z uzasadnieniem masz czas do 5 marca 2021 roku włącznie.

Z kolei wśród projektów z terenu Powiatu Brzeskiego z negatywną oceną znalazły się m.in. „Sztuka w krainie Vesny” oraz Obozowe Lato Piaski Drużków 2022.

 

Pełne listy projektów przyjętych i odrzuconych:

1) Wstępny wykaz zadań przyjętych

2) Wstępny wykaz zadań odrzuconych

malopolskie.pl

blank

Podobne artykuły

Back to top button