Sport

Akademia: AP CANPACK Okocimski lepszy od BKS Bochnia

Wygraną zakończyło się spotkanie juniorów starszych, którzy w meczu derbowym pokonali BKS Bochnia 1:0. Jedynego gola w meczu zdobył w pierwszej połowie Daniel Kaciczak, który na co dzień trenuje z zespołem seniorów. Dla zawodnika była to pierwsza bramka w „biało-zielonych” barwach.

Dzięki zwycięstwu zespół trenera Kamila Króla znajduje się na 7 miejscu w ligowej tabeli mając na swym koncie 36 punktów.

Kamil Król (trener AP CANPACK Okocimski): -„W dniu dzisiejszym zareagowaliśmy najlepiej jak mogliśmy, czyli wygrywamy po ostatniej porażce w derbowym pojedynku. Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Strzelamy bramkę po bardzo dobrym ataku pozycyjnym. Mamy kilka sytuacji żeby podwyższyć, lecz brakło dokładności w ostatniej fazie. Druga połowa wyrównała się, rywale postawili wszystko na jedną kartę, my natomiast zmarnowaliśmy rzut karny. Cieszę się, że potrafimy coraz lepiej przekładać trenowane rzeczy z treningu na mecz. Dziękuję za niezłe spotkanie, ale już we środę czeka nas daleki wyjazd do Nowego Targu. Dziękujemy gościom za mecz i życzymy utrzymania w lidze. „

Juniorzy starsi (Małopolska I Liga Juniorów Starszych)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – BKS Bochnia 1:0 (1:0)
Bramka: Daniel Kaciczak.

Okocimski KS: Jan Larysz, Igor Świerczek, Bartosz Guzek, Karol Płacheta, Szymon Niedźwiecki, Damian Boroń, Paweł Borowiec, Antoni Musiał, Jakub Cisoń, Daniel Kaciczak, Dawid Kurek oraz Jakub Żurawski, Oliwier Polek, Patryk Gawor.