ADV
Powiat TarnowskiWiadomościWideo
Trending

Akcja „łowców pedofili” w Tarnowie. Zatrzymano 49 letniego mężczyznę / video

W czwartek 6 kwietnia 2023 r. 49 letni mieszkaniec Tarnowa – Wojciech B. został zatrzymany przez tarnowską policję po akcji przeprowadzonej przez Fundację ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili. Mężczyzna nawiązał na jednym z portali społecznościowych relację z 11-latką, która jak się później okazało była „wabikiem” stworzonym przez łowców pedofili. Mężczyzna wysyłał za pośrednictwem mediów społecznościowych m.in. swoje nagie filmy i zdjęcia, a także prowadził lubieżna i niemoralną dyskusję z domniemaną 11-latką. Wojciech B. ukrywał swoje miejsce zamieszkania twierdząc, że mieszka w Brzesku.

– Był mocno zaskoczony, bo w rozmowie z naszym wabikiem przekonywał, że pracuje w Austrii, ale do Polski wraca do Brzeska.

My jednak ustaliliśmy, że tak naprawdę mieszka w Tarnowie – podkreśla członek Fundacji ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili w rozmowie z Gazetą Krakowską.

Cała akcja łowców pedofilów była transmitowana w mediach społecznościowych. Fundacja opublikowała także informacje dotyczące tego jak wyglądała wirtualna znajomość: m.in. jakie treści przesyłał oraz jakiego słownictwa używał w rozmowie.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów wydziału kryminalnego tarnowskiej jednostki i zabrany na komendę.

Jak informuje Gazeta Krakowska w piątek 7 kwietnia 2023 r. mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty m.in. za prezentowanie treści pornograficznych osobie małoletniej poniżej 15 roku życia oraz za tzw. elektroniczną korupcję seksualną małoletniego.


foto: fb@Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili
Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili / GK / IB

Podobne artykuły

Back to top button