ADV
Kultura

„ALEEE CHOINKA” – warsztaty bożonarodzeniowe w Gminie Borzęcin

Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borzęcinie Górnym, Gminna Biblioteka Publiczna w Borzęcinie oraz Koło Gospodyń Wiejskich „Warysianki” serdecznie zapraszają dzieci, oraz wszystkich chętnych na warsztaty bożonarodzeniowe ph. „ALEEE CHOINKA”.

Zajęcia odbywać się będą w grudniu  we wtorki i czwartki: w Domu Kultury w Borzęcinie oraz w świetlicy szkolnej w Borzęcinie Górnym.

Uczestnicy – oprócz ozdób choinkowych wykonywanych na własne potrzeby – udekorują choinkę w GOK Borzęcin.

Program i tematyka spotkań

  • Wtorek 6 grudnia 2022 r. godz. 12:45 * Świetlica szkolna w Borzęcinie Górnym Wykonanie ozdób świątecznych z naturalnych szyszek.
  • Czwartek 8 grudnia 2022 r. godz. 12:45 * Dom Kultury w Borzęcinie Wypiekanie tradycyjnych świątecznych pierników — kształty jak z bajki.
  • Wtorek 13 grudnia 2022 r. godz. 12:45 * Świetlica szkolna w Borzęcinie Górnym Wykonanie fantazyjnej bombki choinkowej z papierowych foremek na muffinki.
  • Czwartek 15 grudnia 2022 r. godz. 12:45 *Dom Kultury w Borzęcinie Zdobienie świątecznych pierników, czekoladą, lukrem i cukrowymi ozdobami.
  • Wtorek 20 grudnia 2022 r. godz. 12:45 * Świetlica szkolna w Borzęcinie Górnym Przygotowanie bożonarodzeniowych aniołów z masy solnej i ich wypiek.
  • Czwartek 22 grudnia 2022 r. godz. 12:45 Dom Kultury w Borzęcinie Lepienie pierogów z KGW Warysianki, spotkanie przy choince i wspólne śpiewanie kolęd.

Wstęp wolny – serdecznie zapraszamy!

borzecin.pl

PLAKAT

Podobne artykuły

Back to top button