Wiadomości
Trending

Aparat USG sfinansowany przez Carlsberg Polska S.A. już w szpitalu! / zdjęcia

Aparat USG sfinansowany przez Carlsberg Polska S.A. jest już na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Brzesku. Ponad miesiąc temu – w czwartek 9 kwietnia 2020 r. firma Carlsberg poinformowała, że wesprze Szpital Powiatowy w Brzesku kwotą 100 000 zł. Firma przekazała łącznie 300 tysięcy dla szpitali z miast gdzie funkcjonują browary wchodzące w skład Carlsberg Polska.

W ubiegłym tygodniu do Szpitala Powiatowego w Brzesku dostarczono aparat USG, zakupiony dzięki otrzymanej darowiźnie w wysokości 100 000 złotych, przekazanej przez Carlsberg Polska S.A., właściciela Browaru Okocim.
Aparat zakupiony został z przeznaczeniem do wykorzystania w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, do diagnostyki osób z podejrzeniem zakażenia koronawirusem, diagnozowanych w szpitalu.

W chwili obecnej, po przeszkoleniu personelu, aparat USG jest już wykorzystywany w codziennej pracy lekarzy, zwiększając tym samym standard leczenia naszych Pacjentów.

– Składamy serdeczne podziękowania firmie Carlsberg Polska S.A. za okazane szpitalowi wsparcie w czasie pandemii koronawirusa – czytamy na stronie brzeskiego szpitala.

Więcej o wsparciu dla brzeskiego szpitala powiatowego ze strony Browaru Okocim pisaliśmy w artykule: Koronawirus / Carlsberg Polska przekazał 100 000 zł dla Szpitala w Brzesku <==

SPZOZ Brzesko / IB / Carlsberg

 

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast