Wiadomości

Atrakcyjne działki budowlane w Gminie Borzęcin na sprzedaż

Budowa własnego domu w spokojnej okolicy, najlepiej na peryferiach miasta, ale z dala od zgiełku i ciasnego mieszkania – to marzenie wielu z nas. Przed budową musimy jednak najczęściej zmierzyć się z zakupem działki. Gmina Borzęcin wychodząc naprzeciw zainteresowaniu mieszkańców regionu przygotowała ofertę atrakcyjnie położonych działek budowlanych w miejscowości Łęki, w odległości 6 i 8 kilometrów od miasta Brzeska.

– Odpowiadając na liczne zapytania wydzieliliśmy 26 działek budowlanych w miejscowości Łęki, przy drodze w kierunku Szczepanowa i w pobliżu kompleksu leśnego. Ponadto przy Łowisku Specjalnym „Zbyszko”,
w odległości około 1 km od Szczepanowa, w równie atrakcyjnej lokalizacji przygotowujemy do sprzedaży kolejnych 8 działek. Jako, że zależy nam na rozwoju indywidualnego budownictwa mieszkaniowego, a zarazem zwiększeniu liczby mieszkańców gminy Borzęcin cena do przetargu jest zachęcająca i wynosi odpowiednio 2500 złotych za ar w przypadku pierwszej lokalizacji oraz 2600 złotych za ar dla działek przy łowisku – mówi Janusz Kwaśniak, wójt gminy Borzęcin.

Najbliższe przetargi ustne nieograniczone (tzw. licytacje) odbędą się 9, 10 oraz 13 lipca. Aby do nich przystąpić należy wpłacić wadium odpowiednio w terminach: do 2 i 6 lipca. Szczegółowe informacje na temat przetargów można uzyskać na stronie internetowej www.borzecin.pl, w BIP oraz w Urzędzie Gminy Borzęcin.

Gmina w swojej ofercie ponadto posiada atrakcyjne działki budowlane w Borzęcinie – Łazach, dla których niebawem ogłoszone zostaną przetargi. Działki te położone są w w spokojnej okolicy i w sąsiedztwie kompleksu leśnego. Do sprzedaży przygotowywanych jest również 27 działek budowlanych o powierzchni w przedziale od 977 m2 do 1816 m2 na osiedlu w Borzęcinie Górnym, za aktualną zabudową w stronę Czarnawy.

Wszystkie zbywane działki budowlane posiadają decyzje o warunkach zabudowy, na podstawie których można szybko i bezproblemowo uzyskać pozwolenie budowlane i rozpocząć planowaną budowę.

Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Gminy Borzęcin pod nr tel. (14) 684 63 70.


[psł,tell]

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast