ADV
blank
Wiadomości

Bezpłatne badania prenatalne w brzeskim szpitalu

Dobra informacja dla przyszłych mam z terenu Powiatu Brzeskiego i Bocheńskiego. W brzeskim szpitalu prowadzone są bezpłatne badania prenatalne. Program ma na celu identyfikację ryzyka wystąpienia wad płodu oraz ich diagnostykę we wczesnym okresie ciąży.

– Jesteś w ciąży i chcesz sprawdzić, jak rozwija się twoje dziecko – skorzystaj z bezpłatnych badań prenatalnych wykonywanych w Szpitalu Powiatowym w Brzesku w ramach projektu „Lepsze życie! Program badań prenatalnych oraz działań z zakresu wczesnej interwencji prowadzonych na terenie powiatu bocheńskiego i brzeskiego” – zachęcają przedstawiciele brzeskiego szpitala.

Badania są wykonywane w Poradni Ginekologiczno-Położniczej Szpitala Powiatowego. Uczestniczki programu mogą liczyć na dwie wizyty konsultacyjne u lekarza ginekologa, badania biochemiczne krwi w kierunku ewentualnych wad rozwojowych płodu, badania USG w technologii 4D oraz komputerową ocenę ryzyka wystąpienia wad rozwojowych na podstawie danych uzyskanych z badań przesiewowych w I trymestrze ciąży.

W programie mogą wziąć udział kobiety do 14 tyg. ciąży, które nie skończyły 35 lat. Projekt kierowany jest do mieszkanek powiatu brzeskiego i bocheńskiego, które nie kwalifikują się do wykonania badań prenatalnych w ramach NFZ.

Na realizację projektu szpital otrzymał wsparcie z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

REJESTRACJA:
Osobiście: SP ZOZ w Brzesku – IV piętro, pokój nr 469 (Poradnia Ginekologiczno-Położnicza).
Telefonicznie: pod nr tel. 507 219 575, 507 219 651, 14 662 14 52, e-mail: badaniaprenatalne@spzoz-brzesko.pl

SPZOZ Brzesko

blank

Podobne artykuły

Back to top button