KulturaWiadomości

Bezpłatne kody Legimi w Gminnej Bibliotece Publicznej w Borzęcinie

Legimi – tysiące ebooków do czytania za darmo na czytnikach, tabletach i smartfonach. Możliwość otrzymania kodu mają wyłącznie czytelnicy posiadający ważną kartę biblioteczną oraz mający uregulowane należności i zobowiązania wobec biblioteki. Kod dostępu może zostać wydany także po założeniu nowego konta bibliotecznego. W celu odbioru kodu dostępu do aplikacji Legimi należy zgłosić się osobiście do GBP w Borzęcinie bądź jednej z jej filii bibliotecznych w Bielczy lub Przyborowie.

Przyjdź i odbierz darmowy kod dostępu, który będzie ważny przez 30 dni od aktywacji. Pamiętaj, kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa. Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń z zachowaniem zasady, że jeden kod dostępu wydawany jest osobie zgłaszającej się osobiście po jego odbiór.

Jak korzystać z Legimi?

Załóż konto w serwisie Legimi na stronie https://www.legimi.pl/rajska/
Podaj otrzymany kod dostępu.
Pobierz darmową aplikację Legimi na swoje urządzenie, zaloguj się i czytaj bez ograniczeń! Otrzymujesz nieograniczony dostęp do e-booków w aplikacjach Legimi na okres jednego miesiąca od daty aktywowania kodu.
Jeśli potrzebujesz pomocy technicznej napisz: support@legimi.com
lub zajrzyj na stronę https://support.legimi.com/hc/pl

IB

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast