ADV
Wiadomości

Biadoliny Radłowskie. Pędził ponad 230 km/h. Policyjny pościg na autostradzie A4

Słoneczna aura i sprzyjające temperatury nie zwalniają nas od zachowania zgodnego z prawem, zwłaszcza w ruchu drogowym. Puste drogi nie powinny być okazją do sprawdzenia możliwości naszych samochodów. Przekonał się o tym w sobotę 59-letni kierowca Audi Q7. Jego szaleńczą jazdę ostudzili policjanci tarnowskiej grupy SPEED.

Policjanci grupy SPEED po raz kolejny ostudzili zapędy nieodpowiedzialnego kierowcy. W sobotnie południe tarnowscy policjanci w nieznakowanym BMW patrolując autostradę A4 w kierunku Krakowa, zauważyli kierowcę Audi Q7, który jechał z prędkością ponad 230 km/h. Kierowca został zatrzymany na wysokości Biadolin Radłowskich. Okazał się nim 59-letni mieszkaniec Tarnowa, który został ukarany mandatem karny w wysokości 500 złotych oraz 10 punktami karnymi zapisanymi do jego konta.

Policjanci grupy SPEED stanowczo i zdecydowanie będą reagować na każdy przejaw agresji i braku poszanowania obowiązujących przepisów.
Kierowcy powinni pamiętać, że każdy, kto w tak rażący sposób narusza przepisy ruchu drogowego, a co za tym idzie, naraża życie innych osób, musi liczyć się ze stanowczą reakcją funkcjonariuszy i widmem nieuchronnej kary.

Filmik <=

malopolska.policja.gov.pl

Podobne artykuły

One Comment

Back to top button