ADV
Wiadomości

Blisko 2,5 mln dofinansowanie dla Gminy Borzęcin na budowę chodników w Łękach i Przyborowie

Kolejne bardzo dobre wiadomości z Warszawy! W wyniku rozstrzygnięcia naboru w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych – edycja 6 – PGR, Gmina Borzęcin pozyskała dofinansowanie w wysokości 2 miliony 450 tysięcy złotych na realizację II etapu budowy chodników w Łękach i Przyborowie.

W ramach przyznanej dotacji realizowane będą następujące inwestycje:

1. Przebudowa drogi powiatowej nr 1432 K Wokowice – Łęki w Łękach polegająca na budowie chodnika z kanalizacją deszczową – etap II.

Przedmiotem inwestycji jest budowa chodnika wraz z kanalizacją deszczową wzdłuż drogi powiatowej przez wieś (kontynuacja zakończonego kilka tygodni temu I etapu) na odcinku 750 metrów.

2. Przebudowa drogi powiatowej nr 1430K Brzesko – Szczepanów – Borzęcin w Przyborowie polegająca na budowie chodnika – etap II.

Przedmiotem inwestycji jest budowa chodnika wraz z kanalizacją deszczową wzdłuż drogi powiatowej w kierunku Szczepanowa (kontynuacja I etapu, w ramach którego aktualnie rozpoczynają się prace budowlane) na kolejnym odcinku o długości 570 metrów.

borzecin.pl

blank

Podobne artykuły

Back to top button