ADV
Wiadomości
Trending

Brakuje 177 tysięcy zł na operację serduszka Łucji z Jadownik. Pomóż w zbiórce

12 sierpnia 2021 r. na świat przyjdzie Łucja – córeczka Weroniki i Michała. Jej rodzice – mieszkańcy Jadownik w Gminie Brzesko są wciąż pełni obaw i strachu, bo każdy dzień przybliżający nas do porodu powoduje, że jest do raz mniej czasu na zebranie środków niezbędnych do sfinansowania operacji.

Niestety koszty leczenia są znaczne – to aż 600 tysiecy złotych! Odzew na apel o pomoc okazał się skuteczny i do tej pory udało się zebrać 383 947,24 zł. Do zebrania pozostaje jednak niebagatelna kwota: 177 694,76 zł. A do terminu porodu zostało niespełna 14 dni…

W piątek 11 czerwca 2021 r. odbyła się pierwsza operacja serca nienarodzonej Łucji Krzywda. Jak informują rodzice – operacja w łonie matki przebiegła pomyślnie. Operacja została przeprowadzona przez lekarzy z kliniki Kepler Universitätsklinikum w Linzu. Kolejna operacja powinna się odbyć wkrótce po urodzeniu. Czy uda się zebrać niezbędne środki?

Liczymy w tym temacie na pomoc naszych czytelników. Już nie raz pokazaliście że potraficie pomóc tym najmłodszym, bezbronnym i najbardziej potrzebującym!

Jak pomóc? 

Trwa zbiórka internetowa za pośrednictwem serwisu siepomaga.pl.

To serduszko nie może się zatrzymać❗️Ratuj naszą córeczkę / zbiórka siepomaga.pl <==

Liczymy na wielkie serca naszych Czytelników!

Szczegółowe informacje nt problemów zdrowotnych maleńkiej Łucji oraz zbiórki na operację ratującą Jej życie można znaleźć w artykule: Uratujmy serduszko Łucji z Jadownik! Trwa zbiórka środków na operację <==


IB

Podobne artykuły

Back to top button