ADV
blank
Sport
Trending

Brzeski akcent na Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski

W tym roku podobnie jak w poprzednich na trasach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski zobaczymy reprezentanta Powiatu Brzeskiego – Adama Garbacza z Gnojnika. W tym sezonie zawodnik świętuje swoje 15-lecie startów w wyścigach górskich rangi Mistrzostw Polski. Zdobył kilka tytułów mistrzowskich w swojej klasie. Jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc i w tym roku „rzuci rękawice” swoim rywalom.

Znany z wyścigów Adaś, na co dzień ratownik brzeskiej pływalni; jak również strażak OSP Gnojnik będzie startował samochodem Honda Civic Rally w wyścigowej specyfikacji. Razem z innymi, podejmie wyzwanie w ośmiu podwójnych rundach GSMP rozgrywanych w Polsce jak i na Słowacji.

Podczas ubiegłego weekendu odbyły 1 i 2 runda w GSMP- Wyścig Górski „Prządki” w Korczynie k. Krosna. Zawodnik wspierany przez rodzinny team, a najbardziej przez swoją młodsza córkę Zosię, która również „ma benzynę we krwi” zameldował się na mecie z bardzo dobrym wynikiem czasowym.

Udział w zawodach takiej rangi nie mógłby się odbyć bez wsparcia finansowego. W tym momencie pragniemy podziękować głównemu sponsorowi zawodnika Państwu Angelice i Piotrowi Czyżyckim -„Centrum Motoryzacji Czyżycki” sp.j. w Gnojniku za kolejne lata zaufania i udzielone wsparcie w przygotowaniu do startów.

Kibiców sportów motorowych zapraszamy do pojawienia się na trasach wyścigów i mocny doping w zawodach a szczególnie w rundach odbywających się najbliższej naszego regionu tj. Magura Małastowska k. Gorlic ( 17-19.06.2022) oraz Limanowa (29-31.07.2022).

foto:  Grzegorz Kozera i Anna Czuba Photography

blank
Sprawdź również
Close
Back to top button