ADV
Sport
Trending

Garbacz Racing Team z Gnojnika na trasach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski

Zakończył się sezon wyścigowy w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Na trasach zawodów mogliśmy zobaczyć reprezentanta Powiatu Brzeskiego – Adama Garbacza z Gnojnika.

Zawodnik startuje w tym cyklu już kilkanaście lat i zdobył kilka tytułów mistrzowskich w swojej klasie.

– Zakończony sezon uważam za udany, aczkolwiek czuje pewien niedosyt. W klasyfikacji na koniec sezonu uplasowałem się na drugim miejscu w klasie 10C.

W tym miejscu dziękuję moim konkurentom za świetną rywalizację, mojemu teamowi czyli żonie i córkom za wsparcie jakie mi udzielały na każdych zawodach.

Serdeczne podziękowania składam Państwu Angelice i Piotrowi Czyżyckim – właścicielom firmy „CMC” z Gnojnika za wieloletnią udaną współpracę. Polecam się na przyszłość – podsumowuje sezon Adam Garbacz.

W sezonie 2024 planuje starty tym samym samochodem czyli Hondą Civic Rally w wyścigowej specyfikacji.

– Coraz bardziej „rozumiemy” się z moim wozem co przekłada się na lepsze czasy podczas zawodów. Kalendarz zawodów nie został jeszcze ogłoszony przez Polski Związek Motorowy, ale już dziś zapraszam Państwa do kibicowania. Szczególnie polecam najbliższy nam wyścig górski w Limanowej, ktory jest rundą Mistrzostw Europy Centralnej. Można tam zobaczyć i usłyszeć wspaniałe i szybkie samochody, m.in. formuły – dodaje Adam.

Gorąco zapraszamy do kibicowania.

Marzena Garbacz

Galeria zdjęć

blank

blank

Podobne artykuły

Back to top button