ADV
Wiadomości
Trending

Brzesko. 105 litrów krwi na 105 rocznicę powstania Policji. Akcja krwiodawstwa

Klub HDK przy KPP w Brzesku w ramach akcji „105 litrów krwi na 105 rocznicę powstania Policji” w dniu 10 czerwca 2024r. po raz kolejny zorganizował akcję krwiodawstwa.

Zbliżający się okres wakacji to czas wzmożonego zapotrzebowania na ten bezcenny „lek” jakim jest krew. Z tego też względu bardzo cieszy fakt, że na apel odpowiedzieli licznie funkcjonariusze, pracownicy cywilni i emeryci tutejszej jednostki oraz społeczność powiatu brzeskiego.
W mobilnym punkcie poboru krwi zarejestrowanych zostało 28 osób, zaś krew w łącznej ilości 10 800 ml udało się oddać 24 osobom.
Słowa uznania i podziękowania należą się wszystkim, którzy tak chętnie dzielą się jedynym w swoim rodzaju darem. Krew każdego dnia ratuje życie poszkodowanym w wypadkach, chorym onkologicznie, czy też osobom po przeszczepach.
Akcja nie mogłaby się odbyć bez udziału profesjonalnej ekipy RCKiK Kraków Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie OFC  , której składamy gorące podziękowania.
Za wsparcie i propagowanie idei krwiodawstwa serdeczne podziękowania należą się również partnerom akcji:
Firmie kamieniarskiej Piotra Śledzia – AP STONE Kamieniarstwo  za ufundowanie posiłków regeneracyjnych dla dawców.
Właścicielom Gospodarstwa Rolnego KOWAL – za zdrowe mleczne napoje i słodkości,  Firmom BrunoPCV   i NITUS  Piotr Nowak – producentom i dystrybutorom szerokiego asortymentu wysokiej jakości stolarki aluminiowej i PVC w postaci okien, drzwi, rolet, segmentowych bram garażowych i przemysłowych, za gadżety.
Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejną akcję w dniu 30 września 2024 r.
„Oddając krew-ratujesz życie”

blank

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button