ADV
Wiadomości

Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Bochni

10 czerwca br. o godzinie 9, w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Bochni odbyła się uroczysta zbiórka w trakcie której z obowiązkami Komendanta jednostki po 5 latach pożegnał się insp. Jerzy Polczyk. Nowym szefem komendy został podinsp. Jarosław Kmieć.

Dzisiaj (10.06.2024 roku) o godzinie 10 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Bochni miała miejsce uroczysta zbiórka związana z przekazaniem obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Bochni. W uroczystości wzięli udział I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Maciej Kubiak, insp. Jerzy Polczyk, podisnp. Jarosław Kmieć, kadra kierownicza, funkcjonariusze i pracownicy jednostki oraz zaproszeni goście.

Uroczystość zgodnie z policyjnym ceremoniałem rozpoczęła się złożeniem meldunku I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie przez jej dowódcę kom. Tomasza Dymurę. W dalszej części zbiórki miała miejsce ceremonia pożegnania ze sztandarem Komendy Powiatowej  Policji w Bochni przez insp. Jerzego Polczyka oraz ceremonia przywitania nowego szefa bocheńskiej jednostki, którym został podinsp. Jarosław Kmieć – dotychczasowy Komendant Powiatowy w Dąbrowie Tarnowskiej.

Podczas uroczystości głos zabrali I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Maciej Kubiak, Starosta Bocheński Pan Adam Korta oraz zdający i przejmujący obowiązki komendanci. Nie zabrakło podziękowań za wieloletnią współpracę, gratulacji i życzeń.

Nowym szefem bocheńskich policjantów został podinsp. Jarosław Kmieć, który jest absolwentem Wszechnicy Świętokrzyskiej i Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Służbę w Policji rozpoczął w 1996 roku. Zajmował funkcje kierownicze na poniższych stanowiskach:

– Kierownik Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej,

– Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej,

– I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej,

– od 1 lutego 2020 roku pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej,

– od 1 lipca 2020 roku został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej,

– od 10 czerwca 2024 roku pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Bochni.

policja.gov.pl

blank

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button