ADV
EdukacjaMateriały sponsorowaneWiadomościWideo

Brzesko. Połącz edukację z rozwojem zawodowym! / WIDEO

Wybór szkoły średniej bezpośrednio wpływa na naszą dalszą karierę. Jeżeli zależy Ci na szybkim rozpoczęciu swojego życia zawodowego i zabezpieczenia swoich przyszłych zarobków, postaw na kierunek, który umożliwi Ci to już od pierwszego dnia szkoły średniej.

Taką możliwość daje firma Bohle Polska, która od 8 lat z sukcesem współpracuje z ZS Nr 2 w Bochni, a od 2022 roku weszła we współpracę również z Zespołem Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku, prowadząc kierunek o specjalizacji monter izolacji przemysłowych. Sprawdzony system zapewnia uczniom zdobycie unikalnej wiedzy od doświadczonych pracowników, którzy z satysfakcją kształcą przyszłych specjalistów – a sami uczniowie szybko stają się równorzędnymi pracownikami firmy.

Uczniowie, którzy podejmują naukę na tym kierunku w ZS Nr 2 już od pierwszych chwil otrzymują benefity takie jak:
– umowę o pracę,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– opiekę i wsparcie,
– ciekawe możliwości awansu.

– Co roku przychodzi do nas fantastyczna, zdolna młodzież, która później kontynuuje karierę zarówno w naszej firmie, jak i za granicą. Jesteśmy dumni, że z sukcesem możemy kształcić kolejne pokolenia i ułatwiać im wejście na rynek pracy – mówią przedstawiciele firmy. Aby przybliżyć temat uczniom stojącym przed wyborem dalszej ścieżki swojej edukacji, firma Bohle Polska przygotowała stronę internetową, dedykowaną rekrutacji na tym konkretnym kierunku bohle-rekrutacja.pl oraz krótki film, który pozwala poznać firmę od środka.

Wejdź, sprawdź i zostań jednym z nas!

Podobne artykuły

Back to top button