Wiadomości
Trending

Czchów / Kolejni goście w klatce z lwami!

Dwa lwy – Diego i Amira to główna atrakcja prywatnego zoo Fun animals w Czchowie. W ostatnich miesiącach lwy z Czchowa stały się bardzo popularne. Na poczatku grudnia 2020 r. zoo w Czchowie odwiedzili znani youtuberzy: Kamil in Travel wraz z Ekipą. Biały Lew o imieniu Diego pojawił się także w teledysku Kubańczyka – popularnego polskiego rapera. W ciągu niespełna miesiąca od premiery teledysku „Młody Kot” – nagranie ma 1,6 mln wyświetleń.

W ostatnich dniach do klatki z lwami weszli natomiast uczestnicy konkursu jaki zorganizował Kamil in Travel. Pomimo, że lwy są oswojone – to takiemu wejściu towarzyszy niemało emocji. W klatce znalazł się m.in. Olek z Sochaczewa, oraz Sandra z Rybnika.

Do klatki może wejść każdy komu starczy odwagi. Jak umówić się na warsztaty z Diego? Najprościej za pośrednictwem facebooka https://www.facebook.com/caracallynko <==

Biały lew to mutacja genetyczna lwa południowoafrykańskiego Panthera Leo krugeri. W stanie dzikim występuje w regionie Timbavati w Republice Południowej Afryki, przy granicy z Mozambikiem. Od kilku lat białe lwy pojawiają się w Polsce w prywatnych hodowlach.

Kim jest Kamil in Travel? To podróżnik z krwi i kości. Na swoim kanale zamieszcza vlogi z przeróżnych zakątków świata, przekazując również wiedzę historyczną i kulturową. Jego kanał na youtubie to kanał dla miłośników podróży, zwierząt i ciekawych świata. Kamil nie tylko pokazuje wiele miejsc, ale również przekazuje sporą dawkę wiedzy na ich temat. Jego najpopularniejsza seria to „pogadajmy o zwierzętach”, którą zdobył najwięcej fanów. Przedstawia on niespotykane na co dzień zwierzęta z różnych zakątków świata, mówiąc o zagrożeniach i ciekawostkach na ich temat.

Video

O rosnącej popularności ogromnych kociaków z Czchowa pisaliśmy w artykułach:

Czchów / Znani youtuberzy z EKIPY zamknęli się z białymi lwami w klatce <==

Lew Diego z Czchowa w teledysku Kubańczyka! / video <==

 

video: Kamil in Travel

IB

 

 

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast