ADV
WiadomościWideo
Trending

Czchów / Znani youtuberzy z EKIPY zamknęli się z białymi lwami w klatce

Dwa lwy – Diego i Amira to atrakcja prywatnego zoo Fun animals w Czchowie. Nie są to zwyczajne lwy – są niezwykłe ponieważ Diego to biały lew, a Amira ma płowe ubarwienie! Obecnie mają już po 18 miesięcy i nie są małymi kotkami. Jednak nie są tak groźne jak większość lwów widywanych w ogrodach zoologicznych, gdyż lwy z Czchowa są całkowicie oswojone.

Na poczatku grudnia 2020 r. zoo w Czchowie odwiedzili znani youtuberzy: Kamil in Travel (492 tys. subskrypcji) – wraz z Ekipą (956 tys. subskrypcji). Z Ekipy w nagraniu udział wzięli: Karol „Friz” Wiśniewski (4,17 mln subskrypcji), Tromba (1,72 mln subskrypcji), Murcix (1,02 mln subskrypcji) oraz Kasia Bożek (@fusialka) (1,1mln obserwujących na Instagramie).

Zobaczcie nagrania z ich wizyty w prywatnym mini zoo w Czchowie!

Biały lew to mutacja genetyczna lwa południowoafrykańskiego Panthera Leo krugeri. W stanie dzikim występuje w regionie Timbavati w Republice Południowej Afryki, przy granicy z Mozambikiem. Od kilku lat białe lwy pojawiają się w Polsce w prywatnych hodowlach.

Kamil – in Travel to podróżnik z krwi i kości. Na swoim kanale zamieszcza vlogi z przeróżnych zakątków świata, przekazując również wiedzę historyczną i kulturową. Jego kanał na youtubie to kanał dla miłośników podróży, zwierząt i ciekawych świata. Kamil nie tylko pokazuje wiele miejsc, ale również przekazuje sporą dawkę wiedzy na ich temat. Jego najpopularniejsza seria to „pogadajmy o zwierzętach”, którą zdobył najwięcej fanów. Przedstawia on niespotykane na co dzień zwierzęta z różnych zakątków świata, mówiąc o zagrożeniach i ciekawostkach na ich temat.

Z kolei Karol „Friz” Wiśniewski tworzy treści na YouTube’a od kilku lat. Początkowo zajmował się grami komputerowymi i mobilnymi, z czasem zaczął zamieszczać głównie nagrania lifestylowe i wideo typu „challenge”. Obecnie kanał youtube’owy Friza ma 4,17 mln subskrybentów, opublikowano na nim ponad 530 materiałów, które zanotowały łącznie 1,6 mld odtworzeń. Twórca jest też obecny na Facebooku i Instagramie. Dwa lata temu Friz założył grupę Ekipa, w której oprócz niego są inni youtuberzy, m.in. Tromba, Mini Majk, Wersow, Mixer, Poczciwy Krzychu, Murcix, Patec Wariatec, Marcysia i Kasia Bożek. Każde z nich prowadzi własny kanał, natomiast kanał Ekipy ma 912 tys. subskrybentów i 36 mln odtworzeń filmów.

Kamil in Travel zorganizował konkurs. Można w nim wygrać wejście do klatki z Diego. W niedzielę rozstrzygnięcie. można jeszcze wziąć w nim udział.

WSZEDŁBYŚ DO KLATKI Z LWEM? (aktywne linki do konkursu na samym dole strony)
Do wygrania warsztaty z Diego czyli możliwość wejścia do klatki wraz ze mną oraz nagramy z tego odcinek ! Co trzeba zrobić ?
1. Zaobserwuj mój profil na Instagramie: kamilintravel
2. polajkuj najnowsza fotką z Diego oraz zostaw pod nią komentarz o treści konkurs !
3. Udostępnij ten post żeby inni też mogli go zobaczyć !
Bawimy się do 20 grudnia, wtedy na IG ogłoszę wyniki i wspólnie nagramy odcinek !

To nie pierwsza wizyta Kamila w Czchowie. W 2019 roku oraz na początku 2020 również nagrał dwa materiały na temat hodowli lwów w Czchowie.

Wszystkie materiały można obejrzeć poniżej.

Jak umówić się na warsztaty z Diego? najprościej za pośrednictwem facebooka https://www.facebook.com/caracallynko <==


IB / wikipedia / wirtualne media / yt

 

VIDEO

Kamil in travel

MURCIX

 

Kamil in travel – wcześniejsze wizyty w Fun animals w Czchowie

KONKURS

WSZEDŁBYŚ DO KLATKI Z LWEM?
Siema niedziela ! 😀 Dzisiaj mikołajki więc mam dla was odcinek ekstra ! 😀 Cała Ekipa…

Opublikowany przez Kamil InTravel Niedziela, 6 grudnia 2020

Podobne artykuły

Back to top button