TOPTOP
Wiadomości
Trending

Czterech kandydatów w kolejnym etapie konkursu na dyrektora Szpitala Powiatowego w Brzesku

W środę 15 września 2021 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej, której zadaniem jest wybór dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku. Według nieoficjalnych informacji na konkurs wpłynęło 9 ofert, jednak ze względu na błędy formalne do kolejnego etapu konkursu przeszły cztery osoby. Pięć ofert zawierało błędy formalne uniemożliwiające udział kandydatów w kolejnym etapie konkursu.

Drugi etap czyli rozmowy i wybór dyrektora odbędzie się pod koniec września.

Podczas kolejnego posiedzenia komisja konkursowa przeprowadzi indywidualne rozmowy z kandydatami, polegające w pierwszej kolejności na zadawaniu jednakowych pytań kandydatom, niezbędnych do ustalenia przydatności na stanowisko objęte konkursem, a następnie pytań dodatkowych zadawanych przez członków komisji. W trakcie rozpatrywania zgłoszonych kandydatur komisja w toku rozmowy z kandydatem może wymagać, aby kandydat wykazał się stosowną wiedzą i umiejętnościami związanymi z zarządzaniem podmiotem leczniczym.

Po rozmowie z kandydatami komisja odbędzie dyskusję we własnym gronie, a następnie wybierze kandydata na stanowisko dyrektora brzeskiego szpitala powiatowego w głosowaniu tajnym bezwzględną większością głosów.

To już drugie podejście do wyboru dyrektora brzeskiego szpitala powiatowego.

foto: Maciej Mazur

IB

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast