ADV
blank
Wiadomości
Trending

Uroczyste otwarcie Galerii Odyseja w Brzesku / 14 czerwca 2021 r. / zdjęcia

W przyszłości ma zostać uruchomiony także dworzec autobusowy

W poniedziałek 14 czerwca 2021 r. o godzinie 15.00 nastąpiło symboliczne przecięcie wstęgi w Galerii Odyseja w Brzesku. Od początku czerwca dla mieszkańców regionu dostępne jest tam kilkadziesiąt sklepów i punktów usługowych. W przyszłości ma zostać uruchomiony także dworzec autobusowy.

Uroczystego otwarcia dokonał Edmund Leś – właściciel obiektu w towarzystwie przedstawicieli samorządu gminnego i powiatowego oraz licznie zaproszonych gości. Były podziękowania, życzenia i poświęcenie galerii przez ks. proboszcza Wojciecha Wernera.

blank– Ten projekt rodził się przez wiele lat. Kilkukrotnie korygowaliśmy wcześniejsze plany. W momencie budowy dokupiliśmy teren oraz doprojektowaliśmy pawilon w którym znajduje się Sinsay. Dzięki temu mogliśmy zrobić na jego dachu dodatkowe miejsca parkingowe.

Mam nadzieję, że obiekt  zostanie pozytywnie odebrany przez mieszkańców, co oczywiście będzie widać po liczbie klientów robiących zakupy. Jeżeli obiekt, jego funkcja i architektura się podobają to jest to miód na serce dla mnie – mówił właściciel Galerii Odyseja.

To miejsce w ostatnich latach zmieniło się nie do poznania. Jak mówił w rozmowie z naszym redaktorem właściciel galerii – pozwolenie na budowę zmieniano trzykrotnie. Wszystko po to by dostosować obiekt do bieżących potrzeb i możliwości. Efekt końcowy robi wrażenie.

blank– Brzesko dotychczas nie miało profesjonalnego dworca autobusowego.  Niebawem doczekamy się jego uruchomienia. W kompleksie z ładną, dużą galerią handlową będzie bardzo praktycznym, ale i ciekawym rozwiązaniem, bardzo podobnym do daleko większego Krakowa, gdzie podobna lokalizacja i rozwiązania się sprawdzają.

Jako przedstawiciel samorządu i mieszkaniec ciesze się z tego, że w komfortowych warunkach, jak przystało na XXI wiek będzie można stąd dostać się do punktu docelowego – mówił Andrzej Potępa Starosta Powiatu Brzeskiego.

O Galerii

Galeria Odyseja to największe centrum handlowe w regionie – udostępnia aż 11 500 m2 powierzchni użytkowej, a swoich gości zaprasza do 48 sklepów i punktów usługowych rozmieszczonych na 3 kondygnacjach.

Galeria Odyseja o miejsce w którym przecinają się codzienne ścieżki mieszkańców oraz odwiedzających Brzesko. Galeria Odyseja jest wygodnym i naturalnym punktem spotkań oraz zakupów w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta.

Właściciele obiektu stawiają na takie wartości jak lokalność oraz innowacyjność. Obiekt zasilany jest z odnawialnych źródeł energii: energii geotermalnej i energii promieniowania słonecznego. Na dachu i elewacji znajduje się 1722 paneli słonecznych, które zasilają budynek Galerii.

Na klientów czekają 382 miejsca parkingowe.

O inwestorze

Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe “Edmund Leś” od ponad 30 lat działa na rynku nieruchomości. Firma może pochwalić się licznymi inwestycjami mieszkaniowymi i handlowymi oraz sukcesami i doświadczeniem w handlu materiałami budowlanymi i transportem międzynarodowym. Nad przebiegiem każdej realizacji czuwa zespół ponad 250 specjalistów. Przedsiębiorstwo działa kompleksowo na wszystkich etapach inwestycji: od pozyskania nieruchomości, przez projektowanie i wykonawstwo, aż po sprzedaż.

foto: Maciej Mazur

IB / Galeria Odyseja

blank

Podobne artykuły

One Comment

  1. O,widac pandemia zniknela bo ani masek ani dystansu….a jeszcze kilka dni temu bylo smiertelne zagrozenie! I badz tu madry czlowieku!

Back to top button