ADV
Materiały sponsorowaneWiadomości
Trending

Czy warto kupić lodówkę Gorenje? Co warto wiedzieć?

Gorenje to uznana marka, której sprzęty zbierają świetne recenzje użytkowników. Słoweński producent dobrze oceniany jest pod względem trwałości i doskonałego wzornictwa swoich urządzeń. Jaki model wybrać i czym się kierować? Zobacz najciekawsze propozycje sprzętów firmy Gorenje!

Gorenje – co to za marka?

Historia jednego z największych producentów AGD w Europie sięga roku 1950 i niewielkiej słoweńskiej wsi – Gorenje. Zakład metalurgiczny produkował początkowo maszyny rolnicze, by z czasem postawić na innowacyjny rozwój własnych pomysłów. To charakterystyczne podejście, które z czasem stało się znakiem rozpoznawczym firmy – do dzisiaj Gorenje ma opatentowanych ponad 150 wynalazków! Pierwszymi sprzętami AGD w historii Gorenje były kuchenki i piecyki, pralki pojawiły się w 1964 roku, a lodówki – 1968 roku. Z czasem firma rozpoczęła ekspansję na rynki zagraniczne – m.in do Niemiec. Marka przetrwała rozpad Jugosławii, stając się jednym z europejskich liderów wśród producentów sprzętów do domu. Kluczem do sukcesu były połączenie technologii z innowacyjnym designem i współpraca ze światowej sławy projektantami, takimi jak Ora-Ïto czy dom Swarovskiego.

Czy warto kupić lodówkę Gorenje? Co wziąć pod uwagę przy zakupie?

Sprzęty Gorenje świetnie sprawdzają się w nowoczesnych, loftowych lub industrialnych wnętrzach. To atrakcyjne wizualnie urządzenia, które potrafią stać się prawdziwą ozdobą kuchni. Jednak zachwycający design to tylko jedna z zalet modeli słoweńskiego producenta. Równie mocna jest specyfikacja techniczna.

Na jakie parametry zwracać uwagę, wybierając sprzęt Gorenje? Przeanalizuj takie kwestie, jak:

  • wymiary lodówki;
  • pojemność chłodziarki i zamrażarki;
  • klasę energetyczną;
  • poziom hałasu;
  • łatwe sterowanie;
  • zastosowane technologie, w tym No Frost;
  • sposoby na przechowywanie określonych grup produktów spożywczych;
  • dodatkowe funkcje.

Powinieneś zdecydować też, jakiego modelu szukasz. Wśród propozycji Gorenje znajdziesz klasyczne chłodziarko-zamrażarki, niewielkie lodówki podblatowe i duże side by side. Każde z tych rozwiązań możesz dostosować do swoich potrzeb i wielkości kuchni.

Możesz wybrać zarówno modele wolnostojące, jak i do zabudowy. Zwykło się uważać, że łatwe komponowanie się z wnętrzem to zaleta tych drugich. Tymczasem w przypadku sprzętów Gorenje urządzenia wolnostojące świetnie dopasowują się do twojej wizji kuchni idealnej. Nawet większe bryły, jak lodówki side by side, nie przytłaczają pomieszczenia.

Jaki model Gorenje wybrać? Możliwości jest sporo! Do dużej kuchni warto rozważyć na przykład GORENJE NRS918EMX. Wśród zalet tego urządzenia dobrze wymienić opracowane przez producenta technologie, jak XtraSpace, czyli maksymalnie duża przestrzeń do przechowywania, a także SensoTech, czyli sterowanie za pomocą wygodnego, intuicyjnego wyświetlacza LED. Oprócz tego znajdziesz tu szereg rozwiązań charakterystycznych dla modeli tej klasy – z No Frost, szybkim chłodzeniem i mrożeniem czy trybem wakacyjnym na czele.

Urządzenia Gorenje zbierają świetne oceny użytkowników. Jeśli zależy ci na lodówce, która posłuży wiele lat po zakupie, a przy tym – dobrze będzie komponować się z twoim wnętrzem, trudno o lepszy wybór producenta!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź lodówki Gorenje w sklepie MediaMarkt, podrównaj parametry i przeczytaj recenzje. Na tej podstawie dobierzesz najlepszy sprzęt do twojej kuchni!

artykuł sponsorowany

Podobne artykuły

Back to top button