ADV
Kultura
Trending

Daria Reczek dołącza do teamu Sylwia Pasek S&A Crystal Voices

Od września 2023 r. do ekipy instruktorów Sylwia Pasek S&A Crystal Voices dołączy bardzo dobrze znana wszystkie mieszkańcom Powiatu Brzeskiego – Daria Reczek. Pochodząca ze Szczepanowa Daria Reczek popularność zdobyła jesienią 2019 roku, zajmując drugie miejsce w programie „The Voice of Poland” w TVP2. Dynamiczna brunetka oczarowała publiczność zarówno głosem, temperamentem, jak i urodą.

– Mam ogromną przyjemność przedstawić naszego nowego pedagoga wokalnego, który od września dołączy do Naszego Teamu w Brzesku – czytamy na profilu Sylwia Pasek S&A Crystal Voices.

Nowa placówka pozwalająca m.in. na rozwój umiejętności wokalnych zostanie uruchomiona od września w Brzesku. Zapisy ruszą 1 lipca.

Więcej informacji można znaleźć śledząc profil Sylwia Pasek S&A Crystal Voices <==.

Kim jest Daria Reczek?
Daria Reczek – Finalistka programu muzycznego The Voice of Poland. Instruktor wokalny, autorka tekstów i kompozycji. Absolwentka szkoły muzycznej I stopnia w klasie skrzypiec. Studentka NATURAL VOICE PERFECTION INSTITUTE na kierunku wokalno-aktorskim. Laureatka licznych konkursów i festiwali wokalnych w wymiarze Ogólnopolskim i Wojewódzkim. Regularnie bierze udział w warsztatach dla wokalistów i trenerów wokalnych; min z twórcą techniki wokalnej Doctor Voice Vox Therapy – Ilterem Denizoglu oraz Katarzyną Godzisz.

Współpracowała ze szwedzkimi producentami muzycznymi między innymi z Thomasem Karlssonem oraz polską wytwórnią muzyczną Universal Music Polska.

Zajęcia wokalne realizuje przy pomocy techniki MIX oraz Doctor Vox Voice Therapy, która w najszybszy sposób umożliwia uzyskanie balansu i wzmocnienia mięśni głosowych, a to z kolei przekłada się na efektywniejszy i szybszy rozwój głosu.

Technika ta swoje zastosowanie znajduje także w rehabilitacji i relaksacji głosu.


foto: Sylwia Pasek S&A Crystal Voices
IB / Sylwia Pasek S&A Crystal Voices

Podobne artykuły

Back to top button