ADV
Kultura

Dodatkowa prezentacja “Zemsty” w dębińskim zamku! / 28 października 2023 r.

Przygotowana nowa pula biletów na dodatkową inscenizację “Zemsty”, w sobotę 28 października o 17:00 na dziedzińcu Zamku w Dębnie. W najbliższą sobotę Krakowski Teatr Komedia wystawi tam komedię Aleksandra hr. Fredry.
Ta niewątpliwa gratka dla miłośników twórczości najsławniejszego polskiego komediopisarza, możliwa jest przede wszystkim dzięki projektowi Zakliczyńskiego Centrum Kultury dofinansowanemu z budżetu państwa – ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Realizacja projektu jest też możliwa dzięki życzliwości i wsparciu Dyrektora Muzeum Okręgowego w Tarnowie – Kazimierza Kurczaba oraz Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego– dzięki ich przychylności „Zemstę” można będzie zobaczyć w pięknej, zamkowej scenerii.
Aby obejrzeć na żywo to arcydzieło polskiej kultury, prosimy o rezerwację i odbiór darmowych wejściówek w Dębińskim Centrum Kultury – tel. 14 66 58 661.
Projekt „Biesiada Fredrowska w Dębnie” realizowany jest w ramach Roku Aleksandra hr. Fredry – bo rok 2023 jest rokiem tego znakomitego polskiego twórcy.
Liczba miejsc ograniczona!
Zapraszamy serdecznie.
DCK
PLAKAT
blank
blank

Podobne artykuły

Back to top button