ADV
Wiadomości

Dołącz do grupy wsparcia Marcelka z Jadownik

Grupy z licytacjami na portalach społecznościowych to popularny sposób na to, by zebrać potrzebną sumę pieniędzy na daną zbiórkę. Wiele osób wystawia rozmaite produkty, usługi i nie tylko, a wszystko skupia jeden cel: skuteczna pomoc osobie potrzebującej. Nie inaczej jest w przypadku Grupy „Pomóżmy Małemu Wielkiemu Marcelkowi”, która działa na Facebooku powstała w celu gromadzenia akcji i licytacji, z których datki są przeznaczane na rehabilitację Marcelka.

Marcelek Kubala pochodzi z Jadownik i jest skrajnym wcześniakiem, który potrzebuje przeszczepu wątroby i ma ciężką retinopatię. Od niedawna zmaga się z padaczką. 

– Kto może pomaga Marcelkowi. Zapraszajcie do grupy wszystkich swoich znajomych. Każdy może pomóc! – zachęcają organizatorzy zbiórki.

Kim jest Marcelek Kubala

Marcelek Kubala urodził się jako skrajny wcześniak w 25 tygodniu ciąży. Ważył wtedy zaledwie 900 g. Tuż po urodzeniu przebył szereg chorób, które negatywnie odbiły się na jego zdrowiu. Obecnie wymaga stałego leczenia i opieki ze strony lekarzy specjalistów. W przyszłości będzie potrzebował transplantacji wątroby. Ostatnio również zmaga się z padaczką.

Jak pomóc?

Wszystkie pieniądze zgromadzone we wskazanych poniżej zbiórkach zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Marcelka.

Grupa Pomóżmy Małemu Wielkiemu Marcelkowi <==  Prosimy wszystkich, którzy chcą i mogą wesprzeć małego Marcelka o dołączenie do grupy.

Datek można przekazać również za pośrednictwem zbiórki zorganizowanej na Facebooku  zbiórka  dla Marcelka Kubali (wpłaty przy pomocy karty płatniczej)<==

IB

Podobne artykuły

Back to top button