TOPTOP
Powiat TarnowskiWiadomości

Domowa plantacja marihuany w centrum Tarnowa

Tarnowscy policjanci konsekwentnie zwalczają przestępczość narkotykową, przejmując większe lub mniejsze ilości środków odurzających, przeznaczonych na „czarny rynek”.

Funkcjonariusze tym razem pod lupę wzięli 25-letniego mieszkańca Tarnowa, którego podejrzewali o związek z narkotykowym środowiskiem. Wyczekali na dogodny moment i wczoraj po południu zapukali do drzwi jego mieszkania w centrum miasta. To była zdecydowanie udana „wizyta”, bo mundurowi z komisariatu Tarnów-Centrum odkryli u niego uprawę konopi indyjskich. W wyniku przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny zabezpieczono ponad 100 sztuk krzaków konopi w różnej fazie wzrostu. Rośliny nie będą miały szansy więcej urosnąć, a tym samym nie trafią na lokalny rynek w postaci marihuany. Właściciel plantacji został zatrzymany. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty posiadania oraz uprawy marihuany. Przestępstwa te określone są w art. 62 ust. 1 i 3 oraz 63 ust. 3 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Prokuratura w Tarnowie wobec mężczyzny zastosowała środki zabezpieczające wolnościowe, w postaci dozoru policji oraz zakazu opuszczania kraju. Odpowie on przed tarnowskim sądem, grozi mu do ośmiu lat więzienia.

IB

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Jeden komentarz

  1. To przykre że jedni mogą ją hodować i sprzedawać legalnie w aptekach, a innych sadza się za to do więzienia. Jest już naprawdę bardzo dużo naukowych badań potwierdzających pozytywne efekty stosowania kuracji właśnie THC. Aktualnie największa firma sprzedającą produkty THC i CBD po ZNACZNIE ZAWYŻONYCH CENACH to firma Canabigold – zarządzana przez żydów. Tak więc nawet na marihuanie żydzi trzymają swoje łapska!

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast