ADV
1
Wiadomości
Trending

Dyżury poselskie Józefy Szczurek-Żelazko w Borzęcinie

W środę 20 października 2021 r. w Urzędzie Gminy Borzęcin gościła Poseł na Sejm RP Józefa Szczurek – Żelazko. Spotkanie było okazją do przedstawienia najważniejszych zagadnień związanych z funkcjonowaniem samorządu, jak również problemów i oczekiwań mieszkańców. W trakcie spotkania wizytowano Dom Pomocy Społecznej, gdzie omówiono bieżące kwestie związane z profilem jego działalności i możliwościami rozwoju.

– Dziękuję Pani Poseł za odwiedziny, twórczą i konstruktywną dyskusję oraz szereg sugestii i ciekawych propozycji.

Poseł Józefa Szczurek-Żelazko od miesiąca listopada będzie pełnić stałe dyżury w Gminie Borzęcin, podczas których mieszkańcy – po wcześniejszym umówieniu – będą mogli skorzystać z możliwości spotkania i przedstawienia swoich spraw – napisał na swoim profilu facebookowym Janusz Kwaśniak wójt Gminy Borzęcin.

Dyżury będą odbywać się w pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 10:00, w Budynku Wielofunkcyjnym (Remiza OSP) w Borzęcinie Górnym. Z racji tego, że w pierwszy poniedziałek listopada wypada święto Wszystkich Świętych, dyżur wyjątkowo odbędzie się w poniedziałek, 8 listopada.

– Zachęcam Państwa do korzystania z możliwości bezpośredniego kontaktu z Posłanką – dodaje Janusz Kwaśniak wójt Gminy Borzęcin.


foto: Janusz Kwaśniak@fb
IB

Podobne artykuły

Back to top button