ADV
EdukacjaWiadomości

Dzień Babci i Dziadka w Borzęcinie Dolnym / zdjęcia

Dziś dla babci słońce mamy.
I całuski dla dziadziusia.
Dziś życzenia wnuczek składa.
I piosenki śpiewa wnusia.

22 stycznia 2024 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Borzęcinie Dolnym obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Tego dnia w szczególny sposób doceniamy obecność tych wyjątkowych osób w naszym życiu, okazujemy im wdzięczność za wszystko, co zrobili. Jest to wyjątkowa okazja do uhonorowania i podziękowania babciom i dziadkom za ich miłość, cierpliwość, serdeczność i wsparcie. Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III nie mogli się doczekać, aby złożyć swoim ukochanym dziadkom piękne i wzruszające życzenia prosto z serca. W szkole panowała radosna atmosfera od samego rana, a goście zgromadzili się bardzo licznie na zaproszenie swoich wnucząt.

Galeria zdjęć <==

O godzinie 10.30 dyrektor Cecylia Czaja serdecznie przywitała wszystkie babcie i dziadków, po czym przedszkolaki rozpoczęły swój program artystyczny. Dzieci z dużym przejęciem i zaangażowaniem zaprezentowały wiersze, piosenki oraz taniec z serduszkami. Następnie uczniowie klas I, II i III poprzez recytację, śpiew i taniec podziękowali za trud włożony w ich wychowanie, za cierpliwość i bezgraniczną miłość. Wszystkie wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi.

Dzieci radośnie podsumowały dzisiejszy dzień słowami:

Dziadek, Babcia mają święto.
Więc im wszyscy zaśpiewamy:
Niech nam żyją, niech nam żyją.
Nasi goście ukochani.

Po czym uroczyście i z uśmiechami na twarzach wspólnie zaśpiewano „ Sto lat” dla najdroższych gości.

Na zakończenie dyrektor Cecylia Czaja złożyła piękne życzenia zgromadzonym gościom oraz podziękowała wszystkim dzieciom za radosny udział w akademii. Po czym wszystkie zgromadzone babcie i dziadkowie otrzymali pięknie ozdobione piernikowe serduszka, które podarowali im wdzięczni wnukowie. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek, który przygotowała Rada Rodziców. To była wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i miłości. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków pokazały, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Anna Mróz

Podobne artykuły

Back to top button