ADV
1
Kultura

Festyn na pożegnanie lata w Szczepanowie / 11 września 2021 r.

W  sobotę 11 września 2021 r. Koło Gospodyń Wiejskich „Stanisławianki” ze Szczepanowa organizuje festyn na pożegnanie lata. To jedna z ostatnich okazji na plenerową zabawę, a jak wskazują prognozy — będzie to ostatni tak ciepły weekend. Organizatorki szykują sporo atrakcji, a dodatkowo będzie można się zaszczepić przeciwko koronawirusowi.

W programie festynu m.in. gry i zabawy dla dzieci punkt gastronomiczny i pokazy strażackie, a na zakończenie zabawa taneczna. Emocji z pewnością dostarczy dojenie sztucznej krowy. Impreza wystartuje o godzinie 15.00.

– W najbliższa sobotę odbędzie się u nas festyn na pożegnanie lata. Chcemy wówczas zachęcać do szczepień. Serdecznie zapraszamy w tym dniu do Szczepanowa – mówi Hanusiak z Koła Gospodyń Wiejskich.

W trakcie festynu będzie możliwość zaszczepienia się (bez rejestracji, po okazaniu dowodu osobistego) jednorazową szczepionką Johnson&Johnson. Punkt szczepień będzie czynny od godz. 15 do 20.

IB

PLAKAT

 

Podobne artykuły

One Comment

  1. dlaczego w dolnym prawym rogu pisze Kopaliny jeśli jest w Szczepanowie? czyżby autor plakatu skopiował i nawet nie czytał co pisze? nie ładnie

Back to top button