TOPTOP
Powiat TarnowskiWiadomości

Graficiarz w rękach tarnowskich policjantów

Niszczą elewacje domów, bloków, ogrodzenia, budynki i urządzenia użyteczności publicznej. Wywołują szkody liczone w tysiącach złotych. Mowa o graficiarzach, którzy są prawdziwą plagą nie tylko miejskich przestrzeni. Tarnowscy policjanci konsekwentnie walczą z ich niszczycielskim działaniem.

Właśnie zatrzymali 41-letniego mieszkańca miasta, który zniszczył cztery obiekty na tarnowskich „Falklandach”. Za jego sprawą wulgarnymi treściami został pobazgrany osiedlowy sklep, supermarket, miejski budynek zajezdni autobusowej, a także prywatna przyczepa kempingowa.
Od połowy marca mieszkańcy osiedla oraz przechodzące tamtędy osoby skazane były na oglądanie obraźliwych wulgaryzmów, których „autor” nie szczędził sobie malując po murach przy użyciu farb w sprayu.
W tarnowskiej komendzie miejskiej gdzie trafił 41-latek zarzucono mu popełnienie wszystkich szkodliwych społecznie czynów. Przyznał się do nich. Pytany co nim kierowało odpowiedział, że chciał odreagować życiowe niepowodzenia, a wypity alkohol tylko go ośmielił i pomógł podjąć nietrafną decyzję.
Sprawa tarnowianina jeszcze dzisiaj zostanie przesłana tarnowskiemu sądowi, który rozstrzygnie, jaka kara spotka graciarza.
policja.gov.pl
REKLAMA
Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast