ADV
blank
Wiadomości

GRUPA CANPACK NA LIŚCIE 500 NAJWIĘKSZYCH FIRM W POLSCE WEDŁUG RZECZPOSPOLITEJ

Grupa CANPACK, globalny producent opakowań z siedzibą w Krakowie, zajęła 41. miejsce w 22. edycji Listy 500 – rankingu największych firm w Polsce, co roku publikowanego w dzienniku „Rzeczpospolita”. Firma odnotowała wzrost o 8 miejsc w porównaniu do zeszłorocznej edycji.

„Jesteśmy bardzo dumni z wysokiego miejsca, jakie zajęliśmy w rankingu „Rzeczpospolitej”, jak również z faktu, że udało nam się wzmocnić naszą pozycję w stosunku do poprzedniego roku. Od wielu lat rozwijamy się na globalnym rynku opakowań i kontynuujemy ekspansję zagraniczną, jednocześnie zapewniając klientom na całym świecie skuteczne marketingowo, przyjazne dla środowiska i zrównoważone rozwiązania w zakresie opakowań ”– podkreśla Małgorzata Podrecka, Grupa CANPACK.

Grupa CANPACK znalazła się także w gronie czterech firm wyróżnionych i nagrodzonych przez Kapitułę Orłów, złożoną z najbardziej uznanych ekonomistów w Polsce. Firma została wyróżniona w kategorii Przemysł.

Lista 500 to najbardziej kompletna lista największych polskich firm, zawierająca kompleksowe podsumowanie sytuacji gospodarczej. Ranking opiera się na danych finansowych z 2019 r., a także obejmuje informacje o inwestycjach i zatrudnieniu.

Tylko w 2019 roku CANPACK uruchomił kolejną greenfieldową inwestycję – fabrykę aluminiowych puszek napojowych w Kolumbii, a także ogłosił nową inwestycję w Czechach, gdzie już wkrótce firma rozpocznie produkcję aluminiowych puszek dla browaru Plzensky Prazdroj, właściciela marki Pilsner Urquell. CANPACK zatrudnia prawie 8 tys. osób na całym świecie i prowadzi działalność w 19 krajach.

canpack.eu

blank

Podobne artykuły

Back to top button