ADV
Powiat TarnowskiWiadomości

Kampania wyborcza. Wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy w regionie tarnowskim

Wybory prezydenckie 2020 odbędą się w niedzielę 28 czerwca

W sobotę 20 czerwca 2020 r. w Brzesku, Bochni i Tarnowie odbędzie się seria spotkań lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości oraz Solidarnej Polski, które będą promować kandydaturę Andrzeja Dudy na Prezydenta RP.

O godz.12:30 na płycie Rynku w Brzesku z wicemarszałkiem Sejmu RP – Ryszardem Terleckim spotkają się sympatycy PiS.

Takie spotkania odbędą się również w Bochni (sobota, godzina 12.30 w sali Kina Regis – spotkanie z Patrykiem Jakim) oraz Dąbrowie Tarnowskiej (niedziela, godzina 13.00 w sali Kina Sokół – spotkanie z Patrykiem Jakim).

W związku z panującym zagrożeniem epidemicznym dotyczącym rozprzestrzeniania się koronawirusa organizatorzy informują, że w wydarzeniach może brać udział max. 150 osób. Dodatkowo obowiązuje dystans pomiędzy uczestnikami – min. 1,5-2 m.

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

W najbliższy poniedziałek 22 czerwca o godz. 18.30 na placu Kazimierza w Tarnowie będzie gościć Prezydenta RP Andrzej Duda. Spotkanie odbędzie się w ramach trasy, jaką prezydent Rzeczpospolitej odbywa podczas kampanii wyborczej do wyborów prezydenckich, które zaplanowano na 28 czerwca. Szczegóły spotkania nie są jeszcze dokładnie znane.

Przypomnijmy – prezydent Andrzej Duda gościł w tym roku w Brzesku – w środę 12 lutego 2020 r. Prezydent RP w Małopolsce. Przed przyjazdem do Zakliczyna Prezydent złożył wizytę w zakładzie Can-Pack S.A. w Brzesku.

Zapraszamy do udziału w naszej ankiecie: Na kogo oddasz swój głos w I turze wyborów prezydenckich 2020?

ANKIETA

  [poll id=”5″]

 

Tarnowianom w ostatnim czasie nie brakowało emocji wyborczych – pisaliśmy o tym w artykułach:

W sobotę 6 czerwca kandydat PSL na Prezydenta RP Władysław Kosiniak-Kamysz zorganizował konwencję wyborczą w tarnowskim Amfiteatrze.

Tarnów. Konwencja Wyborcza Władysława Kosiniaka-Kamysza / 6 czerwca 2020 r. <==

Z kolei w niedzielę 7 czerwca 2020 r. na Placu Kazimierza Wielkiego w Tarnowie odbyło się spotkanie wyborcze kandydata na Prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego z mieszkańcami Tarnowa.

Tarnów. Wizyta kandydata na Prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego / 7 czerwca 2020 r <==

W czwartek 11 czerwca 2020 r. o godz. 16.30 na Placu Sobieskiego w Tarnowie odbyło się spotkanie wyborcze kandydata na Prezydenta RP Krzysztofa Bosaka z mieszkańcami Tarnowa.

Kampania wyborcza. Krzysztof Bosak w Tarnowie / 11 czerwca 2020 r. / zdjęcia <==

IB

 

PLAKAT

Podobne artykuły

Back to top button