ADV
SportWiadomości
Trending

Halowe Mistrzostwa Małopolski dla Okocimskiego

W miniony weekend w hali Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Brzesku rozegrano turnieje eliminacyjne halowych Mistrzostw Małopolski Młodzików oraz Trampkarzy. W obu kategoriach najlepsi okazali się zawodnicy AP CANPACK Okocimski Brzesko, którzy awansowali do rozgrywek wojewódzkich.

Turniej z udziałem młodzików podzielony został na dwie grupy. Zespół Okocimskiego znalazła się w grupie B, w której uczestniczyły także: Elita Brzesko, Piast Czchów oraz Błękitni Przyborów. „Biało-zieloni” pewnie poradzili sobie z rywalami zdobywając 9 punktów, które dały im pierwsze miejsce w tabeli. W meczu finałowym Okocimski walczył z liderem gr. A Akradią Olszyną, z którą wygrał 6:1, zapewniając sobie tym samym awans do rozgrywek wojewódzkich.

Wyniki Młodzików:
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Błękitni Przyborów 9:0
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Elita Brzesko 4:2
Piast Czchów – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:5

Tabela końcowa:
1. AP CANPACK Okocimski Brzesko 9 pkt
2. Elita Brzesko 4 pkt
3. Piast Czchów 4 pkt
4. Błękitni Przyborów 0 pkt

Taki sam wynik jak młodziki zanotowali także trampkarze Okocimskiego, którzy okazali się być najlepsi w swojej grypie notując trzy zwycięstwa. W spotkaniu finałowym drużyna zmierzyła się z liderem drugiej grupy Sokołem Maszkienice, którego pokonała wynikiem 5:0.

Wyniki Trampkarzy:
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Arkadia Olszyny 3:0
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Piast Czchów2:1
Jedność Paleśnica – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:3

Tabela końcowa:
1. AP CANPACK Okocimski Brzesko 9 pkt
2. Piast Czchów 4 pkt
3. Arkadia Olszyny 4 pkt
4. Jedność Paleśnica 0 pkt

Kadra: Arkadiusz Majchrzak, Bartosz Pasek, Jakub Dudzik, Franciszek Mrzygłód, Kamil Maciaś, Dawid Maciaś, Jakub Smoleń, Szymon Sądel, Filip Biernat, Bartłomiej Gałek, Sebastian Pałka, Mateusz Janawa.
Trenerzy: Marek Małysa, Janusz Piątek.

okocimski.com

blank

Podobne artykuły

Back to top button