ADV
Wiadomości

Harcerska zbiórka z pomocą dla Marcina Sumary / 11 i 12 marca 2022 r.

Od kilku miesięcy trwa zbiórka pieniędzy na rehabilitację Marcina Sumary z Brzeska. W zbiórkę angażują się także harcerze. W ramach zadania specjalnego z okazji Dnia Myśli Braterskiej harcerze z Hufca Brzesko prowadzą zbiórkę do puszek. Harcerskie patrole możecie znaleźć m.in. w Brzesku w Galerii Odyseja przy Biedronce, w Inter Marche, Śnieżce oraz w sklepach w Jadownikach, Sterkowcu, Mokrzyskach i Szczepanowie. Spotkanie ich w piątek i sobotę (11 i 12 marca). Sama zbiórka potrwa do 20 marca.

Marcin Sumara z Brzeska ma 36 lat. Nigdy nie był jakiś chorowity, ani nie narzekał na zdrowie. Karetka, szpital i okrutna diagnoza, krwotoczny udar pnia mózgu i prawej półkuli móżdżku. Jedyna nadzieja w prywatnym ośrodku rehabilitacyjnym. Trwa walka, o to by mógł normalnie funkcjonować. Jego bliscy proszą o wsparcie leczenia i rehabilitacji nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie.

– Jeszcze tylko dzisiaj i jutro spotkacie naszych harcerzy zbierających pieniądze na rehabilitacje Marcina Sumary!

Zachęcamy do wsparcia, a naszych patroli szukajcie w Brzesku w Galerii Odyseja przy Biedronce, w Inter Marche, Śnieżce oraz w sklepach w Jadownikach, Sterkowcu, Mokrzyskach i Szczepanowie.

Pamiętajcie, że cel jest szczytny! – podkreślają brzescy harcerze.

Więcej informacji nt możliwości pomocy Marcinowi Sumarze w naszym materiale:

Pomoc dla Marcina Sumary z Brzeska. Pomóż w jego leczeniu i rehabilitacji <==

Jak pomóc?

Jedną z form pomocy Marcinowi jest wpłata 1% procenta na Fundację Słoneczko Nr KRS: 0000186434 (Cel szczegółowy: Marcin Sumara 1459/S). Cały czas aktywna jest internetowa zrzutka, gdzie można wesprzeć walkę Marcina o zdrowie. Cenne są nawet niewielkie wpłaty.

Działa także facebookowa grupa Pomoc dla Marcina <== – która powstała w celu gromadzenia akcji i licytacji, z których datki są przeznaczane na rehabilitację.

Dlatego prosimy Was o pomoc i rozpropagowanie zbiórki wśród znajomych. Marcin i jego bliscy są niezwykle wdzięczni za wszelkie formy wsparcia i pomocy.

Dołączcie się do zbiórki w serwisie siepomaga.pl <==

IB / Hufiec Brzesko

PLAKAT
blank

blank

Podobne artykuły

Back to top button