ADV
Materiały sponsorowaneWiadomości
Trending

InPost Fresh – sposób na przyjemne zakupy spożywcze online

Rozwój zakupów przez internet dotarł już do branży spożywczej. Wygodne zakupy online można robić poprzez InPost Fresh. Co to za usługa i dlaczego warto na nią postawić?

InPost Fresh – co to jest?

InPost Fresh to aplikacja, która umożliwia zakupy spożywcze online. Mogą je zamawiać osoby z całej Polski. Żywność i inne artykuły odbierać można na dwa sposoby. Pierwszym są automaty Paczkomat®. Druga metoda to zamówienie towarów do domu. Kurier przywozi je wtedy wprost pod drzwi.

Aplikacja InPost Fresh działa na systemach operacyjnych Android i iOS. Oznacza to, że używać jej mogą posiadacze urządzeń mobilnych takich jak smartfony i tablety. Program można pobrać z Google Play i App Store. Odnośniki do nich umieszczone są również na głównej stronie usługi.

Jak działa InPost Fresh?

Po uruchomieniu aplikacji InPost Fresh użytkownik proszony jest o wybór miasta. Pozwala to przejść do listy sklepów współpracujących z InPost w danym miejscu. To wystarczy, by rozpocząć zakupy. Wybór artykułów spożywczych ułatwia podział na kategorie. Drugą metodą jest ręczne ich wyszukiwanie poprzez wpisywanie nazw.

Jeżeli klient uzna, że nabył już wszystko, co mu potrzebne, może zdecydować o dacie dostarczenia pakunków. Ostatnim krokiem jest zapłata. W InPost Fresh można regulować należność za pomocą m.in. karty bankowej lub BLIKA.

Lista sklepów, w których można kupować, stale się powiększa. Pamiętać trzeba, że różni się ona w zależności od lokalizacji. Dzięki temu łatwiej wybrać produkty z marketu, w którym są niższe ceny.

Co da się kupić przez InPost Fresh?

W aplikacji InPost Fresh dostępne są prawie wszystkie towary obecne w sprzedaży stacjonarnej. Z artykułów spożywczych warto wymienić m.in. wędliny, konserwy, dania gotowe oraz produkty eko. Do nabycia są też przetwory, przyprawy, sosy, dressingi, miody, dżemy, kremy i słodycze.

Klienci mogą nabyć także napoje, np. herbatę, kawę, napary i kakao. W InPost Fresh są też karmy dla zwierząt domowych. Z innych kategorii produktów do kupienia są kosmetyki i środki czystości.

Czemu warto wybrać InPost Fresh?

InPost Fresh to najlepsza metoda na zyskanie czasu. Codzienne utrapienia, takie jak korki na drogach i uniemożliwiająca dotarcie do sklepu praca do późna tracą na znaczeniu. Dodatkowe godziny w ciągu dnia oszczędza się dzięki unikaniu kolejek.

Zakupy z InPost Fresh są też wygodne. Docenią to osoby wykonujące różne zawody. Pracownicy zdalni mają możliwość odebrania sprawunków w trakcie obowiązków służbowych. Wszyscy ci, którzy pracują na zmiany, mogą zrobić zakupy w dogodnym dla siebie czasie. Korzystanie z tej formy zakupów daje ponadto szansę zaoszczędzenia pieniędzy. Zbędne stają się dodatkowe wydatki na paliwo lub bilety komunikacji miejskiej.

InPost Fresh to przykład, że komfort może się znaleźć w każdej dziedzinie życia. Dzięki tej usłudze kolejki do kas i dźwiganie ciężkich toreb staje się przeszłością. Wystarczy pobrać aplikację, by samemu się o tym przekonać.

artykuł sponsorowany

Podobne artykuły

8 Comments

  1. korzystałam jak byłam chora i nie miałam siły iść po zakupy, fajna opcja na takie właśnie wypadki, ale na codzień wolę się wybrać jednak na piechotę do sklepu

    1. Dobrze, że jest taka alternatywa, bo czasem są właśnie takie sytuacje, kiedy może się przydać..

  2. Dobrze, że wprowadzili tę usługę, raczej zakupy w sklepach z szybkim dowozem zdominowane zostały przez inną firmę w żółtych barwach, a monopol nigdy do końca dobry nie jest, więc wprowadzenie na rynek konkurencji może dobrze zrobić.

  3. W sumie ciekawe czy to się przyjmie tak na większą skalę, pomysł dość przyszłościowy, ciekawe czy dużo ludzi będzie chciało z niego korzystać

  4. Dobrze wiedzieć, już wiem jak ogarnę większe zakupy spożywcze przed świętami i to bez kolejek.

  5. Spoko, dobrze, że wprowadzają też poza Warszawą i faktycznie rozszerzają na resztę miast

Back to top button